YouTube - přihlášení

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
lukas-09
Příspěvky: 6
Registrován: 09 dub 2016 23:53

YouTube - přihlášení

Příspěvek od lukas-09 » 10 dub 2016 00:02

Zdravím všechny,

mám menší problém, který se mi projevil po posledním update OS Apple. Nikde jinde (možná jsem hledal špatně) jsem nenašel odpověď na následující problém. Aktivně využívám server YouTube - jsem přihlášený skrze Gmail - jakmile si v Safari otevřu YouTube a kliknu na tlačítko "Přihlásit se" mě Safari refreshne a hodí zpět na YouTube homepage. Zkoušel jsem se také přihlásit direck-linkem na gmailu -> přechod na YouTube, ale výsledek stejný (nepřihlášený kanál), bez přihlašovacích údajů Gmailu, znovu pouze s možností "Přihlásit se", která po kliku znovu aktualizovala ale nenabídla mi možnost přihlášení.

Zatím na YT funguji přihlášený v aplikaci Chrome v Macu, ale pokud by kdokoli věděl jak tuto situaci vyřešit, budu rád.

Díky a zdravím :)

Jousakovec
Příspěvky: 18
Registrován: 08 dub 2016 16:11

Re: YouTube - přihlášení

Příspěvek od Jousakovec » 10 dub 2016 08:49

stáhni si aplikaci youtube z appstore a přihlaš se tam, no problem.. :-)

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: YouTube - přihlášení

Příspěvek od rony » 10 dub 2016 10:25

on pise o OS X :-)

k problemu: prezri si nastavenia Safari, mozno nejaka blbost typu zakazane kolaciky, javascript, mozno nejaky prehnane aktivny adblocker. Prever si, ci ti to iste nerobi gmail, pripadne sa prihlas cez hlavnu stranku www.google.com a potom len v menu hlavnej stranky vyhladavaca prejdi na youtube.

prebehni si https://myaccount.google.com ci napriklad nemas nejaky zaznam o tvojom pocitaci - napr. odmietnutie pristupu pren naopak, ci tam tvoj pocitac vobec mas.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Uživatelský avatar
Miro_CZ
Příspěvky: 411
Registrován: 29 lis 2012 15:22

Re: YouTube - přihlášení

Příspěvek od Miro_CZ » 10 dub 2016 10:26

Taky se mi to stalo, včera jsem to vyřešil vymazáním cookies a historie v Safari.

Safari -> Smazat historii... -> Smazat veškerou historii -> Smazat historii

Snad ti to taky pomůže.
iPhone 3GS Black - 4S White - 5C White - 5S Silver - 8 Space Gray - 12 Pro Pacific Blue - 13 Pro Sierra Blue - 14 Pro Space Black
iPad Air 2 Wi‑Fi + Cellular 64GB Space Gray
MacBook Air 13" 2012 - Air 13" M1 2020

lukas-09
Příspěvky: 6
Registrován: 09 dub 2016 23:53

Re: YouTube - přihlášení

Příspěvek od lukas-09 » 27 kvě 2016 12:47

Díky, pomohlo promazat historii a cache, teď už bez problému.

Díky 8-)

Odpovědět