Aplikace Mail OS X - jak vypnout vytváření konceptů po 1min

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Uživatelský avatar
petr.sybol
Příspěvky: 559
Registrován: 22 led 2013 14:58
Bydliště: Praha

Aplikace Mail OS X - jak vypnout vytváření konceptů po 1min

Příspěvek od petr.sybol » 28 úno 2014 23:36

Ahoj,

začal jsem používat na OS X aplikaci Mail s účtem Gmail.

Vadí mi jeden problém, kdy při sepisování emailové zprávy se ve složce Koš (na serveru) vytváří každou minutu nový koncept zprávy. Když zprávu po 10min psaní odešlu a podívám se do koše, vidím tam zbytečně 10 emailů s minutovýi rozdíly :(

Dá se tato feature někde vypnout? Díky
| iPhone 12 Mini 64GB |
| iPad Pro M1 2021 | Apple TV 4K 2022 |

Uživatelský avatar
Demonicus
Příspěvky: 1685
Registrován: 10 úno 2013 22:56
Bydliště: Morava

Re: Aplikace Mail OS X - jak vypnout vytváření konceptů po 1

Příspěvek od Demonicus » 01 bře 2014 11:18

A co úplně ted vypnout koncepty na serveru ?
Snímek obrazovky 2014-03-01 v 11.17.45.png
Apple Watch 2 42mm, iPhone 12 PRO Max, Time Capsule, Macbook Air 13"
Synology NAS -412+ -> nejlepší kamarád Apple hraček

Skupina uživatelů Apple Watch >> https://www.facebook.com/groups/582857818814445/ <<

Uživatelský avatar
Vebecko
Příspěvky: 108
Registrován: 22 zář 2013 22:25

Re: Aplikace Mail OS X - jak vypnout vytváření konceptů po 1

Příspěvek od Vebecko » 25 led 2017 10:11

Mám obdobný problém, pokud píšu/odpovídám na poštu z Macu v aplikaci Mail, v práci na Outlooku (Windows) mám potom několik konceptů... Tudíž koncepty se dle mého laického názoru synchronizují s účtem Gmailu, kde se pak nesmažou a synchronizují se s Outlookem... otázka je jak tomu zabránit... Nastavení co je výše již v app Mail není (nebo jsem ho nenašel)

Technické info: Jedná se pouze při užívání účtu na Gmailu, v app Mail i Outlooku je účet nastaven přes imap
Macbook Pro 15 | iPhone 6s

Odpovědět