AirPort Time Capsule

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Simi22
Příspěvky: 1
Registrován: 25 kvě 2014 20:46

AirPort Time Capsule

Příspěvek od Simi22 » 25 kvě 2014 20:59

Zdravím, potřeboval bych poradit, včera jsem si koupil AirPort Time Capsule, už mi doma vysílá wifi. Z pc který je na té wifi se do disku dostanu a mohu tam nahrávat soubory, ale potřeboval bych se na disk dostat i z jiné wifi, jako třeba ze školy, práce, jiné země atd. neporadil by mě někdo jak? Používám pc s Win, ale k dispozici mám iPad a iPhone. koukal jsem na youtube na návody a psaly do prohlížeče apf:// + Ip adresu, ale to mě nejde, navíc ip adresu co mi ukazuje AirPort Utility začíná 192.168. a neshoduje se ip adresou PC. Tak nevím kde je chyba, předem vám děkuji za rady.

Uživatelský avatar
MichalM.Mac
Příspěvky: 3342
Registrován: 30 črc 2012 11:03
Kontaktovat uživatele:

Re: AirPort Time Capsule

Příspěvek od MichalM.Mac » 25 kvě 2014 21:51

! Vlákno do sekce MacForum.cz opravdu nepatří. Mnohem více by se hodilo do sekce příslušenství (kam bude nejspíš přesunuto, pokud se tu objeví nějaký moderátor.)

Kdybys měl Mac, snadno by to řešila služba Back to My Mac. S Win to bude trochu komplikovanější.

A) Co dělá přístupový bod do internetu Time Capsule nebo tam je ještě nějaký modem/router?
B) Zjistit, zda mam do internetu veřejnou IP adresu.
-> Pokud ano, můžeme to vyřešit.

Odpovědět