přenos fotek z ipadu do počítače

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
honzav
Příspěvky: 1
Registrován: 13 říj 2012 09:05

přenos fotek z ipadu do počítače

Příspěvek od honzav » 13 říj 2012 09:11

prosím o radu, mám Ipad, na kterém jsou fotografie a potřebuji je přenést do Itunes, který jsem si právě nainstaloval na nový počítač. Podle návodu bych měl synchronizovat Itunes s Ipadem, ale v Itunes nic nemám a píše mi to, že po synchronizaci budou veškerá data z ipadu smazána. Jak tedy postupovat, abych dostal fotky a ostatní data z ipadu do itunes bez jejich ztráty.
díky moc za radu
hv

Uživatelský avatar
lanny
Příspěvky: 1820
Registrován: 01 srp 2012 08:51
Kontaktovat uživatele:

Re: přenos fotek z ipadu do počítače

Příspěvek od lanny » 13 říj 2012 09:28

Mělo by to jít přes iPhoto. iPad připojený přes USB by se měl nabídnout k stažení fotek v levém sloupci.

Grommi1
Příspěvky: 200
Registrován: 30 črc 2012 11:34
Bydliště: Přerov

Re: přenos fotek z ipadu do počítače

Příspěvek od Grommi1 » 13 říj 2012 12:03

Import do iPhota na macu nebo na PC s windows se zobrazí fotky jako disk.
MBA 2020, iPhone 14 Pro, AW7

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 242
Registrován: 20 zář 2012 10:56
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Re: přenos fotek z ipadu do počítače

Příspěvek od Krtek » 14 říj 2012 20:51

A nezobrazí se jako disk jenom složka s fotkama nafocenýma iPadem ? Já to tak teda u iPhona vidim. Nafocený fotky neni problém dostat kamkoliv ale obrázky co jsem si tam dal na kompu doma, v práci z iPhona nevydoluju za zlatý prase :twisted:
MacPro 5.1 s prokletym Yosemitem, iMac G3 Blue Dalmation, G4 17", G4 20", PowerMac G3 B&W, G4 AGP, G4 Cube, G4 QS, G4 MDD + párek Sonnetů.

Barberry.pha
Příspěvky: 564
Registrován: 09 říj 2012 14:58

Re: přenos fotek z ipadu do počítače

Příspěvek od Barberry.pha » 14 říj 2012 21:15

No ty ani nedostanes, pouze ty ktere mas ve slozce kamera. Ty ktere nahrajes pres itunes bohuzel ne, max s pomoci JB, ale to ke otazka pro lidi JB pouzivajici.
Max je priste nahrat doma pres itunes do nejake app, ktera tady toto umoznuje, napr Goodreader, ale ne synch pres itunes/zalozku foto.

Odpovědět