Reklamace iPhone

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
barri7
Příspěvky: 24
Registrován: 28 srp 2014 11:05

Reklamace iPhone

Příspěvek od barri7 » 29 srp 2014 07:09

Zdravím,
můj iPhone 5 spadá do obou výměnných programů applu (baterka, sleep button). Kupoval jsem ho u T- mobilu a záruka bude končit v prosinci - nejlepší čas reklamovat a tak se ptám, jestli nebude lepší zkusit získat nový telefon než jen v apple programu vyměnit baterku a sleep button? D

Díky za rady.
iPhone 5s - 16gb Space grey
iPod shuffle - 2gb GOLD
Macbook PRO RETINA 13" (mid 2014)

edyssssss
Příspěvky: 111
Registrován: 27 srp 2013 17:34
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Reklamace iPhone

Příspěvek od edyssssss » 29 srp 2014 20:45

Ahoj, uz jsem to zde psal. Moje jedina reklamace dopadla, tak ze jsem dostal "novy" kus. Hlinik je novy, ale zbytek? Jako nesedi hrany a vydrz baterky nebyla jako u kousku z krabicky. Rikam jedina zkusenost, mozna ma nekdo vice (britex) tak ti poradi lepe. Za me pokud funguje jak ma nehledat zavady a snazit se ziskat dalsi kus :D
www.AlesHavranek.cz - Tvorba a správa PPC reklamy

Odpovědět