Cookoo2 pomoc/rady

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Kempik
Příspěvky: 3
Registrován: 03 bře 2015 18:48

Cookoo2 pomoc/rady

Příspěvek od Kempik » 03 bře 2015 18:55

Dobrý den,
chtěl bych se zde zeptat či poradit. Koupil jsem Cookoo2 watch, druhou verzi Cookoo hodinek které jsem měl dříve k androidu.
Momentálně již druhým dnem se snažím mé hodinky spárovat s Ip plus, a bez šance.. Má přítelkyně při cestě z koupě hodinek už v autě se v pohodě připojila a vše jí fungovalo (na jejím tel) bohužel na mém telefonu jsem uplně v koncích. Zkoušel jsem všechny návody či manual. Zkoušel jsem vyndat obě baterie. Odinstalovat aplikace v mobilu ale pokaždé se dostanu v aplikaci k tomu že je v Device listu napsano Connecting to CooKoo watch a načítání. Na hodinkách většinou jsou zhaslá notifikace a jsou tam dvě propojená kolečka, sem tam hodinky pipnou, kolečka se odpojí notifikace začnou blikat a v telefonu zmizí connection a nejsou k nalezení, za pár vteřin opět pipnou kolečka se spojí notifikace zhasnou kolečka se spojí na mobilu naběhne connection a načítání a již druhým dnem stále dokola. Bohužel už jsem bezradný a tak Vás prosím zda někdo měl podobný problém jestli by mi mohl poradit.
Děkuji mnohokrát

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Cookoo2 pomoc/rady

Příspěvek od mberdych » 03 bře 2015 19:06

Tuším že třeba zmáčknout na nějakou dobu všechny 4 tlačítka a udělá se reset. Pak už to jde.

Kempik
Příspěvky: 3
Registrován: 03 bře 2015 18:48

Re: Cookoo2 pomoc/rady

Příspěvek od Kempik » 03 bře 2015 21:29

No teď pro jistotu tam mam vykřičník blikají notifikace a mobil to ani nenajde o.O

mberdych
Příspěvky: 1746
Registrován: 30 srp 2012 12:14

Re: Cookoo2 pomoc/rady

Příspěvek od mberdych » 03 bře 2015 21:51

Já už je nemam, ale máš k nim návod? Nejsou tam rady na reset?

Kempik
Příspěvky: 3
Registrován: 03 bře 2015 18:48

Re: Cookoo2 pomoc/rady

Příspěvek od Kempik » 03 bře 2015 22:09

Už už už, vypnul jsem je podruhé, připojil na BT a jdou :) diky!

Odpovědět