je to vada ? iphone 6

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
bardub88
Příspěvky: 17
Registrován: 27 bře 2015 09:18

je to vada ? iphone 6

Příspěvek od bardub88 » 27 bře 2015 09:26

Dobry den. Pred par dny mi prisel iphone 6 z hodne chvalenych stranek internetu. Vse v poradku, akorat jsem nasla neco s displejem. Nevim zda je to na reklamaci nebo to nechat byt. Vsude je displej krasne k okraji zality ze tam neni ani milimetr mezera ale dole v cele delce pod homebuttonem ta skvirka je a proste chybi tam to bile zaliti k okraji. Misty to je a pak dobre dva centrimetry po delce nic, chybi tam to zaliti a bojim se at se to casem nejak nerozpadne. Nejaka rada co s tim nebo to tak mate taky ? z dalky to nejde videt ale kdyz se podivate zblizka pod dennim svetlem nebo zarivkou tak ta mezera tam je ze to neni dotahnuto k okraji.
diky za odpoved

Uživatelský avatar
Schumi
Příspěvky: 1189
Registrován: 31 črc 2012 13:21
Bydliště: Příbor

Re: je to vada ? iphone 6

Příspěvek od Schumi » 27 bře 2015 10:04

Vyfotit by to asi nešlo ?
Jinak pokud to bylo koupeno přes internet a doručeno domů, můžete to do 14 dnů vrátit bez udání důvodu ...

sallvator
Příspěvky: 1030
Registrován: 28 úno 2013 17:29

Re: je to vada ? iphone 6

Příspěvek od sallvator » 27 bře 2015 10:08

Schumi píše:Vyfotit by to asi nešlo ?
Jinak pokud to bylo koupeno přes internet a doručeno domů, můžete to do 14 dnů vrátit bez udání důvodu ...
na vracení bez udání duvodů trocku bacha ikdyž tohle asi nebude ten případ tak mě se stalo že jsem na alze koupil iphone který měl dole na rohu docela nešistoty (bordel ve škvírce mezi displejem a tělem) a malou oděrku u lighting konektru, nechal sme to dva dny být ale nakonec sem si rekl proc si nechávám už z balení poškozenej kousek (možná zanovní ale prodavaný jako nový jak u alzy bejvá zvykem) a samozdřejmě mi ho nevzaly bez snéížení ceny o 10% protže jsem si ty vady na něm udělal udajně sám...)

Odpovědět