chybný update

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
redcliff
Příspěvky: 3
Registrován: 30 kvě 2015 13:17

chybný update

Příspěvek od redcliff » 30 kvě 2015 13:52

Dobrý den milí lidé
mám tu čest být majitelem přístroje macbook pro už po 3 měsíce. Za tu dobu se nevyskytla jediná chyba až dodnes. Byl bych moc vděčný za radu, která by vedla k napravení situace.

Můj problém spočívá v tom, že nemohu nainstalovat nový update. V app storu se mi zobrazí nová verze (iTunes 12.1.2, OS X Update 10.10.3, Yosemite recovery update 1.0). Po odklepnutí tlačítka update začne stahování souboru. Po stažení update mi vyskočí v pravém horním rohu okénko, které mi sděluje že je potřeba restartovat zařízení hned nebo později. Když kliknu na restart, vyskočí mi další okénko, které mi sdělí, že se dostupný update změnil a mám kliknout na show details. Po odkliknutí show details se mi bohužel nic neobjeví.

Zkoušel jsem update stáhnout ze stránek applu a instalovat ho "ručně", to mi šlo až do bodu, kdy mi zařízení oznámilo, že nemám dostatek kapacity, i když mám volných 77 GB.

Děkuji všem za rady a přeji hezký den :)

lemon84
Příspěvky: 207
Registrován: 16 lis 2014 15:20

Re: chybný update

Příspěvek od lemon84 » 30 kvě 2015 16:32

Skusal si opravit prava na HDD v diskovej utilite?

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: chybný update

Příspěvek od tlacenka » 30 kvě 2015 16:42

ja bych zacal tim, ze bych to neaktualizoval vsechno najednou, ale vybral nejprve ty aktualizace, ktere nevyzaduji restart
tzn vybral jen jednu, nainstaloval
pak dalsi
na konec bych dal tu recovery update
pak restartoval rucne, pokud to nenabidne dalsi interakci

samozrejme pred veskerymi updaty je dobre zalohovat :)

Odpovědět