EvoCam a více kamer

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Faramir

EvoCam a více kamer

Příspěvek od Faramir » 23 lis 2012 12:25

Zdravím, mám problém s programem EvoCam. Dokud jsem ho používal s jednou kamerou, nebyl žádný problém, funkčnost v pohodě. Dnes jsem doplnil druhou kameru a z té druhé kamery jde jen černo. Jenže kamera sama o sobě funguje a když dám místo první pouze tu druhou, tak to jede. Zkrátka, když je vybrána jen jedna kamera (jedno která), je funkčnost normální. Po přidání druhé kamery funguje jen jedna, vždy ta první (tedy když jako první dám camera 1, je camera 2 černá. Když ale dám jako první camera 2, je černá camera 1). Netušíte někdo, v čem může být problém? Tento program má umět více zdrojů a dovoluje mi tu druhou kameru přidat, ví o ní. Ale obraz nahrává jen jedna. Pomóc prosím :-)

Uživatelský avatar
lanny
Příspěvky: 1820
Registrován: 01 srp 2012 08:51
Kontaktovat uživatele:

Re: EvoCam a více kamer

Příspěvek od lanny » 23 lis 2012 12:34

Mně pracuje několik kamer, ale pamatuji si, že jsem musel psát na Evocam support - co si nepamatuji je co poradili. Doporučoval bych jim napsat - jsou velmi vstřícní.

Uživatelský avatar
lanny
Příspěvky: 1820
Registrován: 01 srp 2012 08:51
Kontaktovat uživatele:

Re: EvoCam a více kamer

Příspěvek od lanny » 23 lis 2012 12:40

BTW, tady je seznam podporovaných kamer http://www.evological.com/cameras.html

Faramir

Re: EvoCam a více kamer

Příspěvek od Faramir » 23 lis 2012 12:48

Děkuji za odkaz, to jsou ale síťové kamery, já používám USB, kde podle výrobce funguje každá, která funguje v OS. A faktem je, že EvoCam je vidí obě a každou zvlášť dokáže použít, jen když jedou obě současně, ta na té druhé je černo. Zkusím napsat na support, to asi bude nejjednodušší.

Uživatelský avatar
lanny
Příspěvky: 1820
Registrován: 01 srp 2012 08:51
Kontaktovat uživatele:

Re: EvoCam a více kamer

Příspěvek od lanny » 23 lis 2012 12:52

Jistě jsi to udělal, ale přece se zeptám - zapnul jsi quad view?

Faramir

Re: EvoCam a více kamer

Příspěvek od Faramir » 23 lis 2012 12:57

Ano, ono mi to navrhlo samo a bez toho mi to ani nedovolilo přidat druhou kameru :-)

Zajímavé je, že zvuk to bere z té kamery, která momentálně neukazuje obraz, je připojena jako druhá. Takže zjevně to komunikuje. To jsem zvědavý, co to bude za blbost, že mi to teď nejde. Už jsem napsal na support, tak snad rychle odpovědí a snad se to podaří vyřešit.

Uživatelský avatar
lanny
Příspěvky: 1820
Registrován: 01 srp 2012 08:51
Kontaktovat uživatele:

Re: EvoCam a více kamer

Příspěvek od lanny » 23 lis 2012 13:10

Já bych to i vyzkoušel, abych pomohl, ale moje kamery jsou síťové a nemám po ruce samostatnou USB cam. Good luck se suportem.

Faramir

Re: EvoCam a více kamer

Příspěvek od Faramir » 23 lis 2012 14:24

Děkuji. Jinak abys to vyzkoušel, musel bys mít alespoň dvě USB cam, s jednou mi to právě funguje bez problémů, s kteroukoliv...

edit: Tak mám vyřešeno, už to funguje. Používám několik USB hubů (Mini má 4x USB a já běžně používám 9 USB zařízení) a obě kamerky jsem měl zapojené do jednoho. Po přepojení jedné kamerky do jiného USB hubu to už normálně jede :-)

Uživatelský avatar
lanny
Příspěvky: 1820
Registrován: 01 srp 2012 08:51
Kontaktovat uživatele:

Re: EvoCam a více kamer

Příspěvek od lanny » 23 lis 2012 14:53

Sláva

Odpovědět