Export video z iphota

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
sakramento
Příspěvky: 47
Registrován: 16 led 2013 18:52

Export video z iphota

Příspěvek od sakramento » 28 lis 2015 06:49

Ahoj. Od doby, kdy existuje aplikace FOTKY jsem začal tuto aplikaci používat. Iphoto jsem si stále držel a nyní je nejspíš ten správný čas na volbu jedna, nebo druhá. Na poslední chvíli jsem ale zjistil, že při tom prvotním přenesení fotografii z iphota do FOTEK se nepřenesly videa. Videa pořízená na iphonu od doby, kdy FOTKY používám mám ve FOTKÁCH tak jak by mělo být. Když si přes dynamické album vytáhnu všechny vide z iphota na jedno místo a exportuji je a následně importuji, tak mám tato videa s datem exportu/importu a tím pádem při řazení, které fotky používají jsou na jenom místě. Nevíte jak tyto vide z ophota do FOTEK přenést s originálními metadaty? děkuji za jakoukoliv radu.
MacMini Late 2012
MBA Retina 13' 2020
Iphone 11 Pro MAX 256GB
iPad mini 4 64GB Wifi
Apple Watch 3

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Export video z iphota

Příspěvek od tlacenka » 28 lis 2015 09:54

vyzalohoval bych
pak bych zkusil otevrit knihovnu iphota z aplikace photos
je to to, co jste chtel ?

sakramento
Příspěvky: 47
Registrován: 16 led 2013 18:52

Re: Export video z iphota

Příspěvek od sakramento » 30 lis 2015 21:57

Přiznám se, že mě nenapadlo, vyexportovat je přímo z FOTEK z propojení s iPhoto. Šlo to perfektně a datumy u jednotlivých videi už nejsou z dne a času exporti/importu. Jsou však v rozmezí od roku 1945 do současnosti. Tenkrát v roce 1945 jsem ale žádná videa nenatáčel...přísahám.. :D Vyzkouším to ještě jednou a něco v postupu změnim od toho zatím posledního pokusu. Uvidíme... Díky za radu..budu informovat, jak to dopadlo. ;)
MacMini Late 2012
MBA Retina 13' 2020
Iphone 11 Pro MAX 256GB
iPad mini 4 64GB Wifi
Apple Watch 3

Odpovědět