Nefunguje záloha na icloud - prosím o pomoc

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
lucierandisovaaa
Příspěvky: 15
Registrován: 18 zář 2015 08:49

Nefunguje záloha na icloud - prosím o pomoc

Příspěvek od lucierandisovaaa » 24 led 2016 10:48

Zdravím ;) Chtěla jsem se zeptat... NIKDY jsem s tím neměla problém, ale včera jsem smazala svoji zálohu (celou) - na iPhone 6, poté jsem chtěla zálohovat znovu, čistou zálohu, ale problém je, že po sekundě mi vyskočí - Zálohu se nepodařilo dokončit, a prostě to nejde... Zkoušela jsem se odhlásit z icloudu z telefonu, poté znova přihlásit, stále nic... Zkoušela jsem restartovat telefon (home button + power), taktéž nic, zkoušela jsem i v telefonu v nastavení obnovit nastavení sítě - taktéž nic... Mám nejnovější iOS. NEVÍTE PROSÍM NĚKDO CO S TÍM, ABY SE MI TELEFON NORMÁLNĚ RUČNĚ ZÁLOHOVAL NA ICLOUD, JAK TOMU VŽDY BYLO ??? (nejde to ani při zamčeném telefonu, wifi, a připojení k síti, jak se píše, že to pak má jít automaticky). Jasně, když jsem tam měla tu zálohu hotovou, a dala zálohovat, šlo to v pohodě, ale když jsem tu zálohu smazala, a chci znovu čistě zálohovat, vůbec mi to nejde.... a to jsem s tím v životě neměla problém.... Prosím o radu :cry: moc díky.
Známá má taky tento problém, sestra taky... po smazání zálohy existující zálohy nejde udělat novou... Na apple stránkách jsem od pár lidí četla, že je to problém nové aktualizace, tak nevím.
Naposledy upravil(a) lucierandisovaaa dne 27 led 2016 10:23, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Nefunguje záloha na icloud - prosím o pomoc

Příspěvek od Hajnejch » 24 led 2016 12:09

Asi to nepůjde. Taky jsem si to cvičně zkusil a nefunguje to. Zálohujte prozatím ručně do iTunes.

lucierandisovaaa
Příspěvky: 15
Registrován: 18 zář 2015 08:49

Re: Nefunguje záloha na icloud - prosím o pomoc

Příspěvek od lucierandisovaaa » 24 led 2016 12:11

vyčetla jsem na zahraničních stránkách, že je to problém iOS 9.2.1, tak nevím.. ano, budu teda zálohovat do iTunes, než s tím něco udělaji....děkuju.

lucierandisovaaa
Příspěvky: 15
Registrován: 18 zář 2015 08:49

Re: Nefunguje záloha na icloud - prosím o pomoc

Příspěvek od lucierandisovaaa » 27 led 2016 10:23

Edit: tak zdá se, že už to frčí, měli nejspíš nějakou chybu... :x konečně....

ReWdowy
Příspěvky: 1
Registrován: 03 úno 2017 19:18

Re: Nefunguje záloha na icloud - prosím o pomoc

Příspěvek od ReWdowy » 03 úno 2017 19:24

Zdravím ... mně to tuhle hlášku píše už třetí den i při záloze do Maca. Vám už to všem jde? Hraju si s nastavením a maximálně se dostanu k hlášce, že spojení s iPhonem bylo resetováno. iOS i OSX mám updatovaný. Díky

Odpovědět