Apple email podpora

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Uživatelský avatar
davidhavir
Příspěvky: 212
Registrován: 15 črc 2012 22:05
Bydliště: Červený Kostelec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Apple email podpora

Příspěvek od davidhavir » 18 črc 2012 12:28

Zdravím a zároveň prosím o radu - mohl by mi někdo poradit, jak se proklikat ke kontaktnímu formuláři pro Apple support, dřív jsem s tím neměl problém, bohužel časem jsem se čím dál častěji dostával k telefonické podpoře, která se mi ovšem nechce podstupovat, raději bych popsal problém a stejně tak získal textovou odpověď. Před nějakou dobou se mi to po dlouhém proklikávání povedlo, ale tentokrát se nedaří. Díky všem
Apple Watch Sport
iPhone 6 Plus
MacBook 12 (2016)

Uživatelský avatar
Keny
Příspěvky: 33
Registrován: 15 črc 2012 21:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple email podpora

Příspěvek od Keny » 18 črc 2012 12:46

Ahoj, ja jsem psal na tento:
contactus.cz(at)apple.com
Tajemství originality spočívá v dovednosti ukrýt zdroje inspirace.
---
@CZKeny

Uživatelský avatar
davidhavir
Příspěvky: 212
Registrován: 15 črc 2012 22:05
Bydliště: Červený Kostelec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple email podpora

Příspěvek od davidhavir » 22 črc 2012 08:59

Díky moc, v případě nouze zkusím, ale kdyby někdo věděl, tak bych byl radši za cestu kdy si alespoň přibližně "vyklikám" téma svého problému a pak se mi už mailem ozve (s odpovědí) člověk z daného oddělení podpory. Tuto cestu jsem si maximálně oblíbil, ten přístup je fakt super a nerad o něco takového přišel.
Apple Watch Sport
iPhone 6 Plus
MacBook 12 (2016)

Uživatelský avatar
Filip
Příspěvky: 53
Registrován: 26 črc 2012 13:23
Bydliště: Bradford, UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple email podpora

Příspěvek od Filip » 26 črc 2012 19:54

Bohuzel Apple nema na svych strankach odkaz na emailovou podporu v ceskem jazyce. Pokud neni problem anglictina ja vzdy pouzivam toto:

http://www.apple.com/uk/support/contact/
Obrázek
iMac 27" Quad Core i7, 16GB RAM, 2TB - OS X ML
MacBook Pro 13" - OS X ML
iPhone 5S White 64GB - iOS 7
iPad 4 White 16gb Wifi+3G - iOS 7

Uživatelský avatar
davidhavir
Příspěvky: 212
Registrován: 15 črc 2012 22:05
Bydliště: Červený Kostelec/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Apple email podpora

Příspěvek od davidhavir » 05 srp 2012 08:38

Díky moc, nn, anglina není problém. A ještě přidám nejspíš další cestu, jak kontaktovat Apple emailem. Možná trochu jiný způsob, ovšem je tam na výběr kategorie "bug report", tudíž by to mělo normálně projít http://www.apple.com/feedback/
Apple Watch Sport
iPhone 6 Plus
MacBook 12 (2016)

Odpovědět