Nabíjení macbook

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Mates25
Příspěvky: 8
Registrován: 21 črc 2016 11:41

Nabíjení macbook

Příspěvek od Mates25 » 23 črc 2016 19:56

Omlouvám se, jestli tu podobný dotaz někde už byl, ale teď jsem to nějakou dobu hledala a usoudila jsem, že bude lepší napsat dotaz.

Teď k dotazu:
  • 1) Co je nejlepší pro baterii macbooku pro? Většinu času, kdy ho používám jsem u zásuvky, takže si říkám na co jet na baterku a plýtvat tak cykly a snižovat výdrž (přece jenom jednou za čas potřebuju aby vydržel několik hodin), když ho můžu mít permanentně v zásuvce a baterii vybít víc třeba jednou za 1-2 týdny, ale je to dobrá varianta?

    2) Pokud mám MB pořád v zásuvce a potom ho na chvíli vypojím a vybiji třeba jenom na 90%, je lepší ho nechat jet potom ještě nějakou chvíli na baterii třeba do 70-80% než ho začnu zase nabíjet?

Uživatelský avatar
Honza.Mac
Příspěvky: 3016
Registrován: 11 kvě 2015 22:12

Re: Nabíjení macbook

Příspěvek od Honza.Mac » 23 črc 2016 20:01

Je toho tu plno, stačí prohledat toto fórum.
Já to dělám tak, že 1x do měsíce MacBook vybiju tak že se sám vypne, jinak jsem pořád na nabíječce, jelikož ji mám jak doma tak v práci.
Honza.Mac
iPhone 8,8+,X 4dev
iPad Air 2 64 GB
Apple Watch Sport 42 mm
15" MBPro Retina (mid 2012)/16GB/480GB SSD
TB Extern. HDD Transcend StoreJet 500, 256GB
USB 3.0 Extern. HDD LaCie Porsche design 1 TB
Synology NAS DS-218, DS-216play 4TB WD Red

Odpovědět