IPad - Java - sdílení souborů

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Jerome
Příspěvky: 1
Registrován: 27 pro 2012 01:09

IPad - Java - sdílení souborů

Příspěvek od Jerome » 27 pro 2012 01:39

Ahoj můžete mi někdo poradit? Instaloval jsem dnes Dune HD prehravac a jeho ovladani z IPadu, funguje to skvele, stejne tak z IPadu po doinstalovani pluginu na HD prehravac tento krasne vidim. Tedy vse od IPadyu ven je super, ale obracene je to bez sance. K IPadu se nicim (ani z Dune ani z jineho pocitace s Ubuntu) nedostanu. Kuli Java apletu nejde ani zjistit jeho interni IP adresu, nastavit v nem ale nic nejde. Je to zatim pro mne zcela neviditelna masinka, do ktere nemuzu nijak. Pomuze mi nekdo? Diky

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: IPad - Java - sdílení souborů

Příspěvek od tlacenka » 27 pro 2012 05:59

Ip adresu ipadu zjistite na ipadu v menu nastaveni wifi/vase wifi a u ni ta modra sipecka (pokud jste na wifi). Tomu zbytku dotazu moc nerozumim - zkuste se zeptat jinak, lepereceno napsat co vlastne chcete delat ?
Pokud vam jde o synchronizaci a nahravani souboru tak v podstate pres itunes, tzn wine, pripadne virtualbox
Pokud chcete, lze vyuzit openssh, ale je potreba mit jailbreak na ipadu (jen poupozornim, ze root mel vsude stejne heslo, takze zmenit z bezpecnostnich duvodu - mozna se to zmenilo, ale ja uz jailbreak nemam...)
edit : a java neni pro ipad, nelze ani nainstalovat, takze bohuzel.

Odpovědět