NAS

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
papageno
Příspěvky: 59
Registrován: 06 kvě 2013 08:25

NAS

Příspěvek od papageno » 26 říj 2016 12:06

Dobrý deň, potreboval by som poradiť ohľadom NASu ( Synology), viem že funguje ako domáce úložisko a mnoho iného.
Zaujíma ma však to, či dokáže uložiť nahrávku zo SKYlinkového prehrávača AB Cryptobox 650 hd a tú prehrať na telke podporujúcej DLNA. Obe sú zapojené káblom do routeru a sieťové pripojenie na nich funguje.
Ďakujem.

Uživatelský avatar
ra3662
Příspěvky: 4643
Registrován: 14 srp 2012 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: NAS

Příspěvek od ra3662 » 26 říj 2016 12:14

Podstatné je jestli "SKYlinkového prehrávača AB Cryptobox 650 hd" umožní nahrání souboru NASu a v jakém formátu si to ukládá. Na to nemá NAS vliv.

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: NAS

Příspěvek od Jirka_S » 26 říj 2016 14:00

AB Cryptobox 650 hd není jen pro Skylink, ale to není podstatné.
Doma mám tuším 652 HD, což je podobné, mám i NAS, ale zaznamenávám jen na HDD připojený k tomu AB a přes něj i přehrávám, teda spíš žena ty její seriály. Ty soubory jsou tuším .ts, jinak jsem je přehrát nezkoušel. A mám i pochyby o kvalitě toho údajného full HD formátu. :)

Odpovědět