zmizel dokument pages

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Mirekcz
Příspěvky: 5
Registrován: 27 pro 2015 20:45

zmizel dokument pages

Příspěvek od Mirekcz » 14 pro 2016 12:47

Ahoj, mel jsem otevřeny dokument Pages, zavřel jsem MacBook Air, dalsi den otevřel a uz tam najednou nebyl. Mel jsem ho uloženy, ale proste neni nikde k nalezení. Urcite jsem ho nedával do koše. Zkoušel jsem různé programy na scan smazaných souboru, ale nic. Nevíte co s tim prosím? Diky

majkom
Příspěvky: 840
Registrován: 26 úno 2013 16:07

Re: zmizel dokument pages

Příspěvek od majkom » 14 pro 2016 12:55

kde si sa pozeral? nemas ho ulozeny na icloud drive?

Mirekcz
Příspěvky: 5
Registrován: 27 pro 2015 20:45

Re: zmizel dokument pages

Příspěvek od Mirekcz » 14 pro 2016 12:58

majkom píše:kde si sa pozeral? nemas ho ulozeny na icloud drive?
Nemam ani v iCloud Drive, ani v dokumentech, ani kdyz hledám ve Spotlight ani ve Finderu

Romana
Příspěvky: 14
Registrován: 28 zář 2015 10:23

Re: zmizel dokument pages

Příspěvek od Romana » 14 pro 2016 15:40

Taky se mi ted ztrácí dokumenty z Pages, v tabletu i mob.
V iCloud Drive to neni. Pri otevření Pages to piíše, ze vyhledává dokument. Dříve kdyz jsem neměla zaple iCloud Drive, nedělalo.
-vytvorim dokument v tabletu (nebo i v mob) a nemam zaplou Wi-Fi a pak pages otevru znovu, dokument tam je. Pri zaple Wi-Fi a dalším otevřením Pages, tam dokument již neni.
nebo
-vytvorim dokument v tabletu (nebo i v mob) a mam zaplou Wi-Fi a pak pages otevru znovu, dokument tam je. Pri vynute Wi-Fi a dalším otevřením Pages, tam dokument již neni.

Jednou tam ty dokumenty mam jednou ne:(

Odpovědět