WD My Cloud Mirror - Time Machine

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
CizaD
Příspěvky: 62
Registrován: 06 dub 2015 18:01

WD My Cloud Mirror - Time Machine

Příspěvek od CizaD » 25 pro 2016 10:51

Dobrý den, z ničeho nic před pár dny, mi Time Machine začalo hlásit že, připojený zálohovací obraz disku je již používán.
K NAS serveru není připojeno jiné zařízení než můj MacBookPRO 11.1 jediné co pomůže problém vyřešit je vždy restart počítače.

Díky za pomoc
Přílohy
Snímek obrazovky 2016-12-25 v 10.48.44.jpg

Uživatelský avatar
Schumi
Příspěvky: 1189
Registrován: 31 črc 2012 13:21
Bydliště: Příbor

Re: WD My Cloud Mirror - Time Machine

Příspěvek od Schumi » 25 pro 2016 11:46

Zkoušel jsi Macbook i ten NAS: vypnout a zapnout ?
Taky se mi to občas stává a vesměs to pomůže.

CizaD
Příspěvky: 62
Registrován: 06 dub 2015 18:01

Re: WD My Cloud Mirror - Time Machine

Příspěvek od CizaD » 25 pro 2016 12:38

Ano, vypnutí a zapnutí pomůže vždy ... ale takto to řešit nechci.

Protože jsem k NASu připojen přes síťový kabel,vždy je nutné mít vypnutou Wifi ... což je zajímavé :)

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: WD My Cloud Mirror - Time Machine

Příspěvek od tlacenka » 25 pro 2016 20:39

moc zajimave to neni .)
spise to ukazuje, jak moc je wd cloud jednouzivatelsky koncipovany
problem nastava v tom, ze se pod stejnym loginem snazi znovu zalohovat = musite najit nejakou spravu uzivatelu, odhlasit se, znovu se prihlasit (respektive toho uzivatele, ktery se snazi vytvorit zalohu) a pak spustit zalohovani... coz je skutecne rychlejsi (dle meho) restartovat wd nas

Odpovědět