nemoznost odosielat postu z Gmail konta

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
solide
Příspěvky: 56
Registrován: 03 čer 2014 07:39

nemoznost odosielat postu z Gmail konta

Příspěvek od solide » 26 pro 2016 10:47

ahoj, prajem pekny zvysok vianoc. Chcel by som poprosit o radu. Chcel som poslat mail z mojho konta v Google /Gmail/ cez aplikaciu Mail, kde mam nakonfigurovane svoje konto z Gmailu.
Sprava sa ale neda odoslat A vypise mi tuto hlasku:

"Odosielanie obsahu správy na server zlyhalo.

Odpoveď servera je: This message was blocked because its content presents a potentialsecurity issue. Please visit https://support.google.com/mail/?p=BlockedMessage to review ourmessage content and attachment content guidelines. v3sm54175369wjp.13 - gsmtp

Zo zoznamu nižšie zvoľte iný server odchádzajúcej pošty, alebo kliknite na Skúsiť neskôr pre ponechanie správy v schránke Odchádzajúce, až kým ju nebude možné poslať.
"
neviete prosim co s tym, co mam prestavit v nastaveniach v mojom uctu v Gmailu? Spravy mi prijma, ale neodosiela, a pritom som doma. Ak chcem poslat postu z web rozhrania Gmailu, vsetko funguje normalne.
Doteraz mi to fungovalo v pohode.
Este jedna vec, casto cestujem a ked chcem v cudzine poslat mail z Gmailu tak mi napise ze som sa pripojil z ineho miesta, neda sa toto nejako vypnut, aby ma to stale neotravovalo a ja na zahranicnych cestach, nemusel stale potvrdzovat ze som to ja? Dakujem za kazdu, dobru radu. J

Odpovědět