Problém s Outlookem po propojení McAir a IPhone7

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Katy
Příspěvky: 1
Registrován: 26 led 2017 11:22

Problém s Outlookem po propojení McAir a IPhone7

Příspěvek od Katy » 26 led 2017 11:33

Zdravím všechny.
Obracím se na Vás s prosbou. Asi dva týdny mám nový Iphone7 (do teď jsem měla jiný telefon). Zvládla jsem veškerá propojení s mým MacBook Air, ale té doby, co mám ten telefon, se mi něco děje s Outlookem (na který mám napojený účet z gmailu) na počítači. Každý den se normálně přihlásím a během dvou minut se objeví takové to duhové kolečko – jako přesýpací hodiny u ostatních počítačů – a to kolečko nezmizí, počítač zamrzne a musí být natvrdo vypnut. A to se stane třeba několikrát za sebou. Prosím, nevíte co s tím? Nemám někde něco zapnutého, co vždycky ten Outlook zmrazí? Už nevím co s tím a hrozně mě to zdržuje v práci, jsem nervózní, když píšu mail – že ho nestihnu odeslat, než zase počítač zamrzne.. Přitom na mobilu vše normálně funguje a do teď jsem ani s počítačem neměla problém. Díky za odpověď.

Odpovědět