Zálohování na 2 Time Capsule

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
michalsvobodastd
Příspěvky: 3
Registrován: 05 úno 2017 12:43

Zálohování na 2 Time Capsule

Příspěvek od michalsvobodastd » 05 úno 2017 12:48

Mám 2 TC a nedaří se mi je spojit do jedné sítě. Aktuálně to funguje tak, že hlavní TC zálohuje a funguje jako wifi pro celou domácnost a druhá není připojena k internetu jen jsem chtěl na ni zálohovat, tedy aby se zálohy na obou střídali. U té druhé musím přepnout wifi na macu inak nenajde disk. Lze nějak udělat aby obě byly vidět na stejné wifi síti nebo do nich zálohovat jen po ethernetu? Díky

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Zálohování na 2 Time Capsule

Příspěvek od casey » 05 úno 2017 13:12

Ta druhá musí být jako klient a nevsílat vlastní WiFi. Kdybž budou obě v jedné síti, pak by to eměl být problém. Akorát se nebudou střídat, ale bude sezálohovat na obě. Mám takhle zálohy na AirPort Extreme a Synology NAS.


Sent from my iPad using Tapatalk

Odpovědět