Po instalaci OS Sierra přestalo fungovat zvětšování

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
madolezal
Příspěvky: 7
Registrován: 06 úno 2017 19:57

Po instalaci OS Sierra přestalo fungovat zvětšování

Příspěvek od madolezal » 06 úno 2017 20:06

Zdar, po instalaci OS Sierra mi přestalo fungovat klávesové zvětšování v Safari - todle: Shift-Command- A plus sign ( ) Increases the size of the selected item. Ani komand + nezvětšuje, jen když se přes lištu Zobrazení myší najade na Zvětšit. Telefonická podpora Applu z toho byla zmatená a za 44 minut telefonátu mi jen na deset minut "zamrzla" Mac Pro - odmrznout jsem si ho musel sám :-(. Můžete prosím někdo poradit? díky!

madolezal
Příspěvky: 7
Registrován: 06 úno 2017 19:57

Re: Po instalaci OS Sierra přestalo fungovat zvětšování

Příspěvek od madolezal » 08 úno 2017 16:48

pro podobně postižené částečné řešení zjištěné postupem hokus-pokus: komand } - zvětší obraz na max obrazovky, a zatím nechápu podle jakého klíče ale občas: komand ) - obraz zvětšuje stejně jako předtím komand + , budu bádat dále ale pls budete-li mít někdo řešení písněte dík

Odpovědět