Čistá instalace OS El Capitan z *.DMG souboru

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
ales_s
Příspěvky: 2
Registrován: 07 úno 2017 12:51

Čistá instalace OS El Capitan z *.DMG souboru

Příspěvek od ales_s » 08 úno 2017 10:54

Ahoj,
na Appstore se nikde nedá najít instalační soubor k čisté instalaci OS El capitan (asi *.app). Podařilo se mi stáhnout z netu soubor El capitan.dmg, ale nevím jak z něj udělat čistou instalaci. Nikde jsem to nenašel. Když použiji DiskmakerX a chtěl jsem udělat instalační usb flash, tak mi DiskmakerX nahlásil, že to z toho souboru *.dmg neudělá. Nevíte co s tím? Nemáte někdo doma originál instalační soubor z Appsotre na El capitan, hodil by se možná i na Maverick? Jsem z Brna. díky moc, rád se budu nějak revanžovat :roll: . Aleš

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Čistá instalace OS El Capitan z *.DMG souboru

Příspěvek od tlacenka » 08 úno 2017 11:25

pokud zdroji verite (ze neupravil tu instalacku) a ten dmg pripojite, tak tam vidite co za strukturu ?
(ve finderu - adresarovou) ?

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Čistá instalace OS El Capitan z *.DMG souboru

Příspěvek od Hajnejch » 08 úno 2017 19:46

Já mám od Mavericku po Sierru všechny OSX koupené tak pokud by jste chtěl tak vám je můžu poskytnout. Bydlím 80 km od Brna.

ales_s
Příspěvky: 2
Registrován: 07 úno 2017 12:51

Re: Čistá instalace OS El Capitan z *.DMG souboru

Příspěvek od ales_s » 08 úno 2017 23:13

to Famtex: Moc rád přijedu. Mám legálně koupené CD OSX 10.6 , ostatní se prý dají stáhnout z Appstore, ale to jsem prošvihl, protože mě 10.6 do teď bohatě stačil. No a teď je tam ke stažení jenom ten úplně nejnovější. Používám hudební SW a ten mě teď tlačí do novější verze OSX.
Aleš. mob. 608020114

Odpovědět