Safari novy tab otvorenie kde ?

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
cucpo
Příspěvky: 38
Registrován: 07 srp 2012 12:49

Safari novy tab otvorenie kde ?

Příspěvek od cucpo » 25 úno 2017 20:04

Pani pls vedel by mi niekto vysvetlit ako safari otvara taby ? Fungjem tak ze mam pomerne moc tabov otvorenych. Ked v ukotvenom tabe otvorim kliknutim na link novy tab tak pre mna nepochopitelne sa ten novy otvara kade tade v spelti tych tabov co tam mam. Zatial som nenasiel nejaku logiku ako to otvara ved mal by to otvorit vedla tabu z ktoreho to otvaram alebo na konci vsetkych tabov ale mne to otvara z mojho pohladu uplne chaoticky :-(

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Safari novy tab otvorenie kde ?

Příspěvek od SteveJSF » 25 úno 2017 20:28

Nejdřív napiš o jaké zařízení se jedná, jaký prohlížeč a pak to nějak rozmně popiš. Rozlišuj přitom pojem tab a okno - bude ti líp rozumět.

cucpo
Příspěvky: 38
Registrován: 07 srp 2012 12:49

Re: Safari novy tab otvorenie kde ?

Příspěvek od cucpo » 25 úno 2017 21:38

Aha takze jedan sa o MacBookAir MacOs Sierra. Popisal by som to takto lepsie to neviem.Fungjem tak ze mam pomerne moc tabov otvorenych. Ked v ukotvenom (vlavo) tabe otvorim kliknem na link , tak pre mna nepochopitelne sa ten novy tab otvara kade tade v spelti tych tabov co tam mam. Zatial som nenasiel nejaku logiku ako to otvara ved mal by to otvorit vedla tabu z ktoreho to otvaram alebo na konci vsetkych tabov ale mne to otvara z mojho pohladu uplne chaoticky :-(

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Safari novy tab otvorenie kde ?

Příspěvek od rony » 25 úno 2017 22:08

zdruzuje. ak su to okna toho osteho webu tak vedla ak iny tak za nimi
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Safari novy tab otvorenie kde ?

Příspěvek od Mironet » 26 dub 2019 08:10

Chtěl bych mít dva Safari panely permanentně otevřené ve fullscreenu na druhé ploše. Je možno nastavit, aby se mi po kliknutí na ikonu Safari otevřel normálně nový panel na ploše 1 a ne aby mě to hodilo na otevřené taby ve fullscreenu na ploše 2?

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Safari novy tab otvorenie kde ?

Příspěvek od Mironet » 26 dub 2019 08:27

Odpovím si sám: Nativně to asi nejde, ale lze to přes jednoduchý skript: https://discussions.apple.com/thread/67 ... 9241232022

Odpovědět