icloud - navýšení uložiště

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
shiiby85
Příspěvky: 39
Registrován: 11 lis 2015 19:55

icloud - navýšení uložiště

Příspěvek od shiiby85 » 06 bře 2017 16:03

Zdravím všechny a prosím o radu, nebo názor na rozšíření iCloud.
V současné době si platím 50G za 1dollar asi jako většina z vás. Teď jsem ale zjistil, že mi zůstává poslední 2G volného místa a nejspíš i tím se mi poslední měsíc nechce iPad zálohovat.
Přemýšlím tedy o navýšení uložiště o další stupeň, přesunul bych si data které mám na google disku a tak často je nepoužívám.
Teď se ale bojím že těch 30G co mám na googlu mi zabere poslední volné místo co mám na iphonu a ipadu. Nejedná se o fotky, takže tam by mi mělo do všech zařízení synchronizovat 100% velkost. Je možné si někde v nastavení iCloudu nastavit co chci synchronizovat s jakým zařízením? Předpokládám že ne, protože se mi nedaří ani z iPadu přihlásit na web www.icloud.com

Přesto se chci poradit s vámi, nebo slyšet různé názory.

Všem dík 8-)

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: icloud - navýšení uložiště

Příspěvek od Mironet » 06 bře 2017 17:48

Takhle to vůbec nefunguje. Pokud mám na iCloudu data o velikosti 100GB, nemám je automaticky i ve všech zařízeních. Na iCloud se také z iPadu nepřistupuje přes prohlížeč, ale přes nativní aplikaci, která se musí aktivovat v nastavení. V té pak můžu procházet svoje data v cloudu a na vyžádání teprve konkrétní soubor stáhnout.

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: icloud - navýšení uložiště

Příspěvek od Jirka_S » 06 bře 2017 19:45

Taky mně skončilo předplatné na OneDrivu, tak jsem povýšil iCloud na 200 GB, na iCloud Drive přesunul vše, co jsem chtěl, a mám na čas, zdá se, vystaráno. Jinak platí to, co jest napsáno nade mnou. :)

shiiby85
Příspěvky: 39
Registrován: 11 lis 2015 19:55

Re: icloud - navýšení uložiště

Příspěvek od shiiby85 » 06 bře 2017 22:08

OK, tomu rozumí , apku iCloud a samozřejmě používám. Takže se mi do zařízení vždy stáhne pouze jen soubor, který si v app iCloud otevřu? A co pak, po uzavření se zase "smaže"?

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: icloud - navýšení uložiště

Příspěvek od Mironet » 07 bře 2017 06:51

Myslím, že tam nějakou dobu zůstane a zařízení ho vymaže v případě, že mu dochází místo na jiné věci.

Odpovědět