Zálohování

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Fonzi
Příspěvky: 17
Registrován: 19 úno 2015 10:59

Zálohování

Příspěvek od Fonzi » 23 bře 2017 11:01

Zdravim, mám MacBook Air a asi po roce jsem se dokopal k tomu že jsem si koupil externí disk WD Elements 1TB (hlavně kvůli zálohování).

Bohužel, když jsem jej prvně připojil tak mi mac napsal že na disku není dost místa atd atd. což je samozřejmě blbost když paměť Macu je 120GB a exterňí disk má 1TB.

Teď když zkouším kliknout na ikonku TimeMachine a pokouším se vybrat zálohovací disk - tak mi to nenajde připojený exterňák.
Poradí mi někdo? Tolik se v tom nevyznám... :roll:

Díky :D

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Zálohování

Příspěvek od casey » 23 bře 2017 11:02

Ten disk je naformátovaný na NTFS a nemůžeš na něj zapisovat. V Diskové utilitě si ho přeformátuj.

Fonzi
Příspěvky: 17
Registrován: 19 úno 2015 10:59

Re: Zálohování

Příspěvek od Fonzi » 23 bře 2017 11:14

casey píše:Ten disk je naformátovaný na NTFS a nemůžeš na něj zapisovat. V Diskové utilitě si ho přeformátuj.
super, už to jede. Díky moc :mrgreen:

Odpovědět