Aplikácia Hudba

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
cobr4in
Příspěvky: 183
Registrován: 22 črc 2016 01:42

Aplikácia Hudba

Příspěvek od cobr4in » 27 bře 2017 21:57

Čau,

pridal som si do knižnice v iTunes hudbu, synchronizoval s iPhonom a keď som si otvoril v iPhone aplikáciu Hudba, zobrazila sa pre pridané albumy možnosť Stiahnuť. Čo to je? Pretože tie albumy sa mi normálne prehrávajú aj bez pripojenia k internetu.

Obrázek
Díky.
iPhone Xs

Uživatelský avatar
Nimierio
Příspěvky: 149
Registrován: 16 led 2015 15:35
Bydliště: Praha

Re: Aplikácia Hudba

Příspěvek od Nimierio » 28 bře 2017 15:33

Ahoj,

jde o stažení "offline kopie" přímo do iPhonu... Abys mohl poslouchat i bez připojení k síti. To co popisuješ, je podle mě klasické streamování ze serverů Applu, kam se tvoje hudba z iTunes uložila do tvé iCloud Music Library... :)
MacBook Pro 16" M2 PRO 2023
iPhone 13 mini

cobr4in
Příspěvky: 183
Registrován: 22 črc 2016 01:42

Re: Aplikácia Hudba

Příspěvek od cobr4in » 28 bře 2017 20:08

Prepáč, ale teraz nerozumiem. Pretože mne tá hudba, pre ktorú mi ponúkalo stiahnutie, šla prehrávať, aj keď som mal vypnuté Wi-Fi aj dáta a telefón som mal odpojený z PC.
iPhone Xs

cobr4in
Příspěvky: 183
Registrován: 22 črc 2016 01:42

Re: Aplikácia Hudba

Příspěvek od cobr4in » 29 dub 2017 15:15

Tak, pred pár dňami som robil kompletný reinstall celého iOS a všetko, vrátane hudby, som nahadzoval znova, a opäť mi šla prehrávať bez toho, aby som ťukol na "Stiahnuť". :D Pri vypnutej Wi-fi aj dátach.
iPhone Xs

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Aplikácia Hudba

Příspěvek od Hajnejch » 01 kvě 2017 17:15

Jestli jste kvůli tomu přeinstaloval system tak zbytečně. Když na tu volbu Stáhnout kliknete tak se nic nestáhne a ta volba zmizí. Nevím jestli nafurt nebo na chvíli ale zmizí. Jednoduše řečeno je to chyba systému.

Odpovědět