Snížený displej

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
smejasek
Příspěvky: 87
Registrován: 25 čer 2014 08:48

Snížený displej

Příspěvek od smejasek » 05 dub 2017 07:57

Zdravím, nikdy jsem neměl s žádným iphone problém a však nedávno ( 2.4 ) jsem musel vyměnit displej v servisu - iloveservis, vše proběhlo perfektně a byl jsem spokojen, a však za hodinu byl displej K.O.

Reklamace proběhla na počkání a nyní je telefon zase plně funkční, ale narazil jsem na jednu hodně nepříjemnou fyzickou vadu. Omlouvám se za popis vady jestli bude nepřesný a však nejsem v tomto odborníkem.

Displej se skládá ze dvou částí hlavních a to předek a rámeček, problém je že vnitřní část displeje je v celé šířce na pravé straně o něco níže. Když po tom přejedete prstem je to dost nepříjemné, prostě ostrá hrana.

Chtěl bych vědět jestli se s tím někdo setkal. Zda-li to je vada nového displeje a je vhodné ji reklamovat.

Děkuji za vaše reakce




Sent from my iPhone using Tapatalk

Uživatelský avatar
iDave
Příspěvky: 12
Registrován: 04 dub 2017 09:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Snížený displej

Příspěvek od iDave » 05 dub 2017 10:15

Zdravím,

z toho co popisujete se jedná pravdpodobně o špatně (křivě) nalepený digitizer na display (proto ta ostrá hranka). Určitě je to věc na reklamaci, iLove servis má pro opravy technologii separace dotykových skel od displayů. Rozbité sklo se z displaye iPhonu "seřízne" display se očistí, nanase se vrstva "lepidla" a a přilepí se nové sklo.

Já tento typ technologie oprav v oblibě nemám.....ale to už je jiný příběh a nechci aby to vypadalo že napadám konkurenci :lol:

iDave

www.idirection.cz

Odpovědět