Imac - nastaveni prac.mailu - zpětně maily

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
MartinaUU
Příspěvky: 3
Registrován: 12 dub 2017 13:09

Imac - nastaveni prac.mailu - zpětně maily

Příspěvek od MartinaUU » 12 dub 2017 13:15

Dobrý den, na novém imacu jsem si nastavila pracovní email adresu, kterou mám v kanceláři. Vše proběhlo ok. Jenže se mi stahuje 6,000 mailů zpětně!? Dá se někde v nastavení upravit počet?
Potřebuji si aktivovat ještě druhý takový pracovní a ten mám ještě déle. Ani nechci vědět, kolik to čítá mailů!? Děkuji

Uživatelský avatar
ra3662
Příspěvky: 4642
Registrován: 14 srp 2012 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Imac - nastaveni prac.mailu - zpětně maily

Příspěvek od ra3662 » 12 dub 2017 13:51

Otázka spíš zní. Jsou ty e-maily potřeba?
Pokud ano tak stáhnout vše.
Pokud ne, smazat ze zdroje.
Kde je tedy problém? :lol:

MartinaUU
Příspěvky: 3
Registrován: 12 dub 2017 13:09

Re: Imac - nastaveni prac.mailu - zpětně maily

Příspěvek od MartinaUU » 13 dub 2017 09:05

Ano, historii potřebuji.... ale stačila by mi v kanclu, kdybych náhodud někdy hledala. (mnohokráte jsem už pracovala s historií).
Když si nastavuji iphone, tak tam se krásně zobrazuje jen určitý počet mailů. Bohužel v mac jsem to nastavení nenašla....

Uživatelský avatar
zmiy
Příspěvky: 302
Registrován: 31 črc 2012 09:36
Bydliště: internety

Re: Imac - nastaveni prac.mailu - zpětně maily

Příspěvek od zmiy » 25 dub 2017 13:56

Defaultní mail.app umí jen regulovat přílohy (nic, poslední, vše).

Airmail 3 umí regulovat starou poštu v nastavení - účty - vybrat konkrétní účet - více stáhnout staré zprávy a zde lze zvolit: všechny, 3 roky, 2 roky, 1 rok, 6 měsíců, 3 měsíce, 1 měsíc.

Odpovědět