aplikace Xcode padne při kompilaci

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
bella
Příspěvky: 22
Registrován: 16 led 2017 10:13
Bydliště: všude jsem doma

aplikace Xcode padne při kompilaci

Příspěvek od bella » 24 dub 2017 09:52

Ahoj, mam tu zajímavý jev. Mám tu hotovou jednu iOS aplikaci pro klienta, stačí ji jen zkompilovat, otestovat a vyladit. Problém je ale právě při kompilaci. Jakmile ji spustím, chvíli to pracuje a aniž by kompilátor něco vypsal, aplikace Xcode se ukončí. Při hledání chyby na Google doporučovali přeinstalovat Xcode, což jsem udělala, upravila nastavení a dělá to stále, akorát už bez výpisu chyby.

xCode Version 8.2.1 (8C1002)
Mac OS X 10.11.6

Jestli na to brzy nepřijdu budu muset projekt dodělat ve VS s doplnkěm pro iOS/MAC aplikace a vše doladit tam jinak nestihnu termín dodání. Chtěla jsem právě na toto využít Mac když už ho mám.

Uživatelský avatar
MichalM.Mac
Příspěvky: 3342
Registrován: 30 črc 2012 11:03
Kontaktovat uživatele:

Re: aplikace Xcode padne při kompilaci

Příspěvek od MichalM.Mac » 24 dub 2017 10:22

Je šance to vyzkoušet na jiném Macu se stejnou verzí Xcode, zda jí ten projekt taky shodí?
Co Crashreport Xcode v /Library/Logs/Diagnostics Reports?

bella
Příspěvky: 22
Registrován: 16 led 2017 10:13
Bydliště: všude jsem doma

Re: aplikace Xcode padne při kompilaci

Příspěvek od bella » 24 dub 2017 10:51

Michal.MacProblém vyřešen díky. Aplikaci shazoval jeden framework. Po odstranění FW normálně běží. Díky moc.

Uživatelský avatar
MichalM.Mac
Příspěvky: 3342
Registrován: 30 črc 2012 11:03
Kontaktovat uživatele:

Re: aplikace Xcode padne při kompilaci

Příspěvek od MichalM.Mac » 24 dub 2017 13:54

Jaký framework?
Jak byl ten problém identifikován.
Abychom případně pomohli ostatním....

Odpovědět