potíže s microsoft word office for MAC 2011

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
a2r@seznam.cz
Příspěvky: 120
Registrován: 08 úno 2013 12:37

potíže s microsoft word office for MAC 2011

Příspěvek od a2r@seznam.cz » 03 kvě 2017 16:09

Dobrý den,
nainstaloval jsem si upgrade oficce MAC 2011. Vše proběhlo normálně, ale nedaří se mi otevřít jakýkoliv soubor ve wordu s koncovkou doc nebo docx, který mám v počítači. Hlásí to kontaminaci znaky. Zkoušel jsem přepsat název souboru (logicky nějak jednoduše), ale nezabírá ani to. Nově uložené soubory to otevře, ale uložené před instalací upgrade nikoliv. Navíc to ale odmítá uložit soubor do některých složek a tvrdí, že je přeplněný disk.
Nemáte radu - to vypadá na nějaké nastavení. Vše mám oficiálně, není to žádná pirátská instalace.
jS

Uživatelský avatar
ra3662
Příspěvky: 4642
Registrován: 14 srp 2012 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: potíže s microsoft word office for MAC 2011

Příspěvek od ra3662 » 03 kvě 2017 19:58

Jaký OSX?
Instalace MSO po upgrade?

a2r@seznam.cz
Příspěvky: 120
Registrován: 08 úno 2013 12:37

Re: potíže s microsoft word office for MAC 2011

Příspěvek od a2r@seznam.cz » 04 kvě 2017 09:03

El Capitan - aktualizovaný na poslední verzi. Měl jsem tam word MAC 2004, nepletu-li se. Spustil jsem instalaci 2011 a všechno proběhlo standardně, nic jsem zvláštního nedělal. Všechno funguje jinak normálně. Mám trochu podezření, že to dělají jenom soubory, ev. složky doc nebo docx, které byly původně zazipované. Zkusím s tím trochu experimentovat. Nedělá ten zip respektive unzip něco nekalého?

Odpovědět