AirPort Time Capsule - internet OK, disk nevidím

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
mekbucek
Příspěvky: 4
Registrován: 19 pro 2015 09:30

AirPort Time Capsule - internet OK, disk nevidím

Příspěvek od mekbucek » 13 kvě 2017 11:46

Ahoj všem,

chtěl bych poprosit o radu:

Mám už asi 2 roky Airport Time Capsule, na začátku jsem vše nastavil a OK, ale asi už 3 měsíce se nemůžu připojit k disku, i když internet normálně vysíílá. Když zobrazím "Nastavení Airportu", tak mám na grafice: nahoře "internet" se zelenou tečkou a vše běží, ale pod tím "Tiime Capsule" je se žlutým trojúhelníčkem a vykřičníkem s hláškou, že zařízení nebylo nalezeno. Při tom vysílá internet. Nabízí mi to jedinou možnost a to "ignorovat", když toto zvolím, tak mi zmizí z okna/grafiky "Nastavení Airportu".

Mám na tomto disku asi 2,5TB uložených dat a nerad bych o to přišel. Už se mi to jednou stalo, nějak jsem to rozhýbal a data tam byla, macbook se zálohoval, ale teď zase cca. 3 měsíce špatný.

předem díky za rady.

TG

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: AirPort Time Capsule - internet OK, disk nevidím

Příspěvek od Hajnejch » 13 kvě 2017 18:36

Pokud jste si mezitím měnil heslo k Apple ID tak je ho třeba aktualizovat i v Time Capsule pro funkci Zpět na můj Mac

Pokud si v Macu kliknete na Time Capsule tak volbu upravit nevidíte? Nejprve je ale třeba zadat heslo které může být dvojí buď heslo k základně anebo heslo k disku. Záleží co jste si nastavil. Já používám dvě různá hesla.
CapturFiles.jpg

Odpovědět