Safari sa vypína!

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Uživatelský avatar
PIN
Příspěvky: 228
Registrován: 14 dub 2014 19:57

Safari sa vypína!

Příspěvek od PIN » 21 kvě 2017 10:01

Zdravím,
mám mac mini 2012 a v ňom OS Sierra. Všetko išlo OK. Počítač nevypínam každý deň. Naposledy som Safari normálne používal a vypol. Dnes som si Safari spustil, ale o pár sekúnd sa sám vypol. To urobil po každom spustení, tiež aj po reštarte macu. Viete mi poradiť čo urobiť ako prvé, resp. čo s tým? Alebo urobiť čistú inštaláciu OS. OS bol vždy len inovovaný na novú verziu a mám ho tu ešte od OS Lion.
Dík za každú dobrú radu.

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Safari sa vypína!

Příspěvek od Hajnejch » 21 kvě 2017 10:51

Tím bych asi končil jestli nic nepomůže. Otevřete si svojí uživatelskou složku a zobrazte si v ní Knihovnu (CMD+J a tam zaškrtnout volbu Zobrazit knihovnu). V knihovně vymažte cache Safari a zkuste ho spustit. Taky to může dělat nějaký doplněk.
CapturFiles.jpg

Uživatelský avatar
PIN
Příspěvky: 228
Registrován: 14 dub 2014 19:57

Re: Safari sa vypína!

Příspěvek od PIN » 21 kvě 2017 11:03

Hajnejch dík za radu,
len neviem kde otvoriť svoju "uživatelskou složku".

PS. Neviem čo sa zase udialo, ale Safari sa rozbehlo a ide!

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Safari sa vypína!

Příspěvek od Hajnejch » 21 kvě 2017 12:29

To je ta složka kde máte složku Dokumenty, Stahování, Obrázky, Filmy, Plocha, Veřejné atd. . To pro příště kdyby vám to zase nefungovalo

Odpovědět