Nahrání písniček do iPhonu

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
benye
Příspěvky: 10
Registrován: 16 led 2013 21:55

Nahrání písniček do iPhonu

Příspěvek od benye » 26 kvě 2017 10:29

Dobrý den,

mám dotaz ohledně nahrání písniček do iPhone. Musela jsem si přeinstalovávat MacBook a když teď připojím iPhone k němu a chci nahrát písničky, ukáže mi to, že se synchronizováním s nynějšími iTunes vymaže to, co v telefonu mám. Jde tomu nějak předejít a přidat písničky nové aniž bych přišla o ty staré. Ty staré už v Macu nemám.

Díky, Tereza.

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Nahrání písniček do iPhonu

Příspěvek od SteveJSF » 26 kvě 2017 13:13

Takhle bohužel funguje ta synchronizace. Jediná možnost je nesynchronizovat hudbu, ale písničky si nahrát do iPhonu do jiné aplikace, např. nPlayer apod.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrání písniček do iPhonu

Příspěvek od rony » 26 kvě 2017 15:03

Druha jedina moznost je po reinstalacii Macu urobit restore zalohy Time Machine resp. aspon si pre preinstalaciou odlozit kniznice iTunes, Photos a pod. Nie je to vlastne ani narocny postup (skopirovanie).
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Patko44
Příspěvky: 31
Registrován: 11 úno 2017 11:38

Re: Nahrání písniček do iPhonu

Příspěvek od Patko44 » 26 kvě 2017 22:39

Dobrý den,
nedávno jsem něco podobného řešil a také se zasekl na tlačítku Synchronizovat. Bohužel si přesně nepamatuji, jak se mi to nakonec podařilo, ale připojoval, odpojoval, restartoval počítač tak dlouho, až mi to najednou po připojení dovolilo přejít do iphonu a vidět, co v něm je. Takže dobrá správa - nějak to lze :mrgreen: .

Uživatelský avatar
casey
Příspěvky: 3156
Registrován: 30 črc 2012 16:56
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrání písniček do iPhonu

Příspěvek od casey » 26 kvě 2017 22:54

Není problém se do iPhone podívat, co v něm je. To lze celkem snadno. Ale sesynchronizovat to, co v něm je, s něčím dalším, je bez TimeMachnine zálohy původní knihovny iTunes, velký problém. Podle mě je to nemožné.
Pokud neexistuje záloha, pak by se dala z iPhone vytahat ta muzika, která tam je. Tu naládovat do nové knihovny iTunes a sesynchronizovat.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrání písniček do iPhonu

Příspěvek od rony » 27 kvě 2017 08:19

kolega nadomnou ma pravdu. nejde to. a naozaj by slo napr. este rozobrät zalohu iphone (to je to co sa deje po pripojeni iphone s itunes ako prvy krok). ale aj tu pochybujem, ze to pojde, nehovoriac o tom ci si vobec robite taketo veci. inak by ste sem nechodili a nepytali sa ako ziskat nieco, co nemate :-)

nechajte ten apple ekosystem robit veci, ktore vam obcas pomozu. aj ked sa vam to zda ako hlupa cinnost :)
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Nahrání písniček do iPhonu

Příspěvek od Hajnejch » 27 kvě 2017 12:00

Pokud ty písničky máte legálně tak si je postahujte tam odkud jste je koupila. Pokud nelegálně tak si je stáhněte taky znova. Je to ten nejjednodušší způsob jak je znovu získat.

Existují programy na Mac které vám dokáží zazálohovat telefon i bez iTunes a rovněž umí vytáhnout data z telefonu. Jen je problém s cenou. Většinou stojí kolem 25 eur.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nahrání písniček do iPhonu

Příspěvek od rony » 27 kvě 2017 15:03

Zasa nie je az tak velky problem vyuzivat iTunes napr. len na zalohovanie iPhone a pesnicky. :-) vzdy sa oplati prekonat nechut ak ide o problemy, ktore by nemuseli vznikat ;-)
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Odpovědět