iPhone 7 Plus a BT spojení se Skoda Octavia 2017

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Honzajs
Příspěvky: 302
Registrován: 27 úno 2015 06:08
Bydliště: Praha

iPhone 7 Plus a BT spojení se Skoda Octavia 2017

Příspěvek od Honzajs » 29 kvě 2017 08:32

Dobrý den, nevěděl by někdo řešení problému, kdy se s infotainmentem Skody Octavie (r.v.2017) mobil přes BT bez problémů spojí, takže telefonuje přes handsfree, ale v případě muziky je to problém? Projevuje se to tak, že po zvolení Media BT vidím v nabídce jen Playlisty, ale prázdné. Když jsem měl iPhone 6S, tak vše bez problému fungovalo, hrabal jsem se v infotainmentu v iPhone muzice bez problémů.
Neví někdo, co se mohlo stát?

Děkuju
iPhone 15 Pro Max 512GB Blue
MacBook Air M2 15" Blue
AWatch Ultra2
Airpods Pro

Uživatelský avatar
Jadro
Příspěvky: 758
Registrován: 24 lis 2013 18:19

Re: iPhone 7 Plus a BT spojení se Skoda Octavia 2017

Příspěvek od Jadro » 29 kvě 2017 18:53

A mas ty skladby v iPhone stazene? Kdyz jsem ted zprovoznoval novy iPhone, nahral jsem zalohu. Pisnicky sly prehravat, ale nebyly fyzicky v iP.
To by mohl byt hacek, proc je Skoda nevidi. Podporuje to i ta poznamka, ze na 6S ti to fungovalo

Honzajs
Příspěvky: 302
Registrován: 27 úno 2015 06:08
Bydliště: Praha

Re: iPhone 7 Plus a BT spojení se Skoda Octavia 2017

Příspěvek od Honzajs » 29 kvě 2017 20:07

To neni potřeba. Na iPhone 6S i na iPhone 7PLUS používám iTunes Match. Na jednom mobilu to fungovalo bez problemu, na tom novém ne. Háček tedy bude jinde....
iPhone 15 Pro Max 512GB Blue
MacBook Air M2 15" Blue
AWatch Ultra2
Airpods Pro

Odpovědět