Iphone 5s špatná synchronizace

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
wheeeler
Příspěvky: 3
Registrován: 22 čer 2017 07:15

Iphone 5s špatná synchronizace

Příspěvek od wheeeler » 22 čer 2017 07:59

Dobrý den

Mám na vás jeden dotaz jestli se náhodou někdo s tímto jevem nesetkal. Napíšu to stručně. Před par dny jsem si stáhnul ios11 a jelikož je to beta verze tak jsem s tím měl určité problémy. Tím pádem jsem byl nucený přejít zpět na ios10.3.2 cca si myslim ze to tak je.
A nyní k dotazu od té doby když se snažím dostat na tento telefon hudbu "klasickým stylem" ( telefon připojím k notesu-zapne se itunes- vytvořím playlist- a stylem drag and drop přetáhnu do telefonu) vše se zdá jakoby by to bylo v pořádku až na to že samostatná synchronizace trvá cca 40 vteřin a když se podívám v itunes na oné skladby tak všechny jsou šedý a vůbec nic to nedělá. Se souborem s hudbou jsem nic nedělal, stále je uloženy na ploše atd.. Dokonce jsem zkoušel obnovit Iphone cca 2x, itunnes pomoci návodu na odstranění kompletního uinstall.. A stále nic. Volal jsem dokonce na apple podporu a řešil to s nima ale neměl jsem dostatek času páč mě přepojoval až někam do zahraničí s tím že byl i on sám bezradný. Občas vidím že tu někdo má stejný problém ale nikdy nic k tomu nebylo napsáno.
Tím vás prosím jestli by někdo neměl obdobnou zkušenost o radu či pomoct.

Hezký den
Přílohy
iphone.jpg

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Iphone 5s špatná synchronizace

Příspěvek od SteveJSF » 22 čer 2017 13:45

Sorry za OT, ale takhle to dopadá, když si lidi nahrávají beta verze, aniž by jim to patřilo do ruky. Jen jsou z toho problémy.

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Iphone 5s špatná synchronizace

Příspěvek od Hajnejch » 22 čer 2017 17:28

Pokud jste obnovoval telefon ze zálohy tak to nemusí být to pravé ořechové. Nejprve si odinstalujte ten vývojářský profil, zazálohujte si telefon a obnovte telefon přes DFU a nastavte si ho jako nový. Dejte si pozor ať se vám po nainstalování systému telefon nezálohuje. Je potřeba v nastavení i Tunes Na Macu(Winech) zrušit automatickou synchronizaci. Pokud ani po nainstalování čistého systému vám hudba do telefonu nejde synchronizovat tak se koukněte jestli je ve správném formátu a splňuje parametry Applu. Novější verze iTunes jsou docela choulostivé co se parametrů týče. Starší verze přežvýkali všechno. Já doporučuji verzi iTunes 12.3.3.

wheeeler
Příspěvky: 3
Registrován: 22 čer 2017 07:15

Re: Iphone 5s špatná synchronizace

Příspěvek od wheeeler » 22 čer 2017 20:14

Ano, samozřejmě si uvědomuji svoji chybu a neměl jsem to dělat když tomu nerozumim a zvlášť ani an to nemám nikterak čas jen jsem si říkal že to vyzkouším a dopadlo to tak jak dopadlo :(

Teď zkouším ten telefon obnovit přes dfu tak uvidím, děkuji za radu.

wheeeler
Příspěvky: 3
Registrován: 22 čer 2017 07:15

Re: Iphone 5s špatná synchronizace

Příspěvek od wheeeler » 22 čer 2017 20:31

Super, děkuji mnohokrát , vše se podařilo :)

Odpovědět