Fotky do iPhone

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Petr_Friedrich
Příspěvky: 166
Registrován: 18 zář 2015 20:51

Fotky do iPhone

Příspěvek od Petr_Friedrich » 30 čer 2017 18:17

Ahoj, prosím o radu od zkušenějších uživatelů. Nedaří se mi zkopírovat fotky, které mám uložené v PC do iPhonu. Fotky, které jsem chci do telefonu dostat jsem si uložil do zvláštní složky. V iCloud Drive jsem zvolil položku odeslat fotografie a vybral fotky z té složky. Fotek jsem tam měl cca 1900. Zhruba 1300 fotek se odeslalo a zbytek ne. Zvláštní je, ze se mi vůbec nezměnila velikost volné kapacity na iCloud. Jsem z toho zmatený. Děkuji za rady a případně o další způsob, jak fotky do telefonu, potažmo na iCloud dostat.

Uživatelský avatar
SharkeeCZ
Příspěvky: 1610
Registrován: 09 lis 2015 17:57

Re: Fotky do iPhone

Příspěvek od SharkeeCZ » 30 čer 2017 18:42

iCloud funguje dle nálady. Stačí pár dní počkat a ono se tam vše objeví. Doporucuji udělat přes Google Photos


SharkeeCZ
iPhone14Pro/MBA 2021/iPad Air 2020/iPAD2018/MBA early2014/aTV4/ AirPodsGen3

Petr_Friedrich
Příspěvky: 166
Registrován: 18 zář 2015 20:51

Re: Fotky do iPhone

Příspěvek od Petr_Friedrich » 30 čer 2017 18:45

Tak to je super ... myslel jsem, ze se to kouslo, tak jsem ty scházející fotky dal uložit znovu. Doufám, ze nebudou duplicitně. A proč se mi ukazuje stále stejná volná kapacita? Přitom uložené fotky mají několik GB.

Odpovědět