vyskakovací okna v safari

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
eeithne
Příspěvky: 6
Registrován: 28 úno 2017 22:16

vyskakovací okna v safari

Příspěvek od eeithne » 02 črc 2017 16:44

Pěkný den,
už dlouho bojuji s fejkovýma stránkama applu, které se mi zobrazují při kliknutí třeba na email nebo na dokumenty v cloudu apod. Není specifické, co to je. Furt se mi otevírají okna nebo záložky a tváří se jako apple a furt, že mám napadný systém, ať si nainstaluju nějaký automator atp.
Zablokovala jsem v nastavení safari všechna vyskakovací okna, v nastavení webgl jsem taky naklikala, nastavení plug-inu jsem taky zablokovala kde co, ale pořád se mi to zobrazuje.
Nikdy předtím se mi to nestalo, jednou jsem klikna v mailu na odkaz na cosi kdysi a od té doby se mi to dělá. Neklikám na kde co.
Nainstalovala jsem si do safari adblock plus a ka-block a furt se to zobrazuje.
Zkusila jsem přeinstalovat software a nijak to nepomohlo.
Za posledních 7 let s macbookem se mi to nikdy nestalo.
Kdybyste mi mohli pomoct, budu fakt moc ráda.
Díky ! :-)
B.

rudo.ba
Příspěvky: 138
Registrován: 10 srp 2012 12:04

Re: vyskakovací okna v safari

Příspěvek od rudo.ba » 03 črc 2017 07:43

Ked nepomaha manualna kontrola a vyhadzanie podozrivych veci, zvyknu ludia vo forach odporucat skusit toto:

https://www.malwarebytes.com/mac/

Len to preskenuje system a vyhadze zle veci, nie je to antivir co bezi neustale na pozadi (maju aj taku verziu, platenu, a myslim ze zbytocnu).

Odpovědět