Můj první iPhone, jak zvolit

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
jablicko81
Příspěvky: 1
Registrován: 05 črc 2017 19:56

Můj první iPhone, jak zvolit

Příspěvek od jablicko81 » 05 črc 2017 20:01

Dobrý den,

delší dobu plánuji přechod z androidu na systém ios, tedy iphone. před nějakou dobou jsem měl možnost chvilku testovat verzi 4s a systém mi dokonale vyhovoval, prostředí atd., ne jako android.
Nyní se rozmýšlím mezi 6s, 6s plus a nebo rovnou iphonem 7 plus. tedy pokud se to vyplatí a nemám si počkat na novou verzi, ale tam bude cena ze začátku dost přemrštěná. Aktuálně mám vybrany právě 6s plus za cca 19 tisíc, cena by mi vyhovovala a telefon velikostí a vzhledem také, tak 7 Plus už se mi tak moc nelíbí, především zadní foťák atd, Myslíte, že je to vhodná koupě a dobrý telefon? Na telefonu trávim dost času, maily,zprávy, platby, další zařizování a další práce. Proto i ta velikost je ideální.

Pokud bych vybral tuto variantu, jestli doporučíte, tak jaké obaly byste doporučili, máte nějaké tipy? Koupil bych jak tvrzené sklo, to jsem viděl v datartu za necelou pětistovku, ale horší je to s obalem. To opravdu nevím, zase nechci telefon zakrýt úplně a jeho vzhled, ale také bych byl rád, aby byl chráněn.

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3635
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj první iPhone, jak zvolit

Příspěvek od rony » 05 črc 2017 20:23

ja mam na zadnej stene taku istu foliu ako sa dava na display. kupis v ebay
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Uživatelský avatar
pavliczeck
Příspěvky: 803
Registrován: 13 bře 2015 13:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Můj první iPhone, jak zvolit

Příspěvek od pavliczeck » 06 črc 2017 18:10

Mám iPhone 6s Plus i 7 Plus a argumentovat, že 7 Plus není tak pěkný kvůli foťáku mi přijde zvláštní. Ten foťák má funkci portrét, kterou používám od pořízení docela často a rád, tzn. jsem za ten foťák rád. Navíc je rychlejší (větší RAM) a Home Button u 7 je také pohodlnější ačkoli jsem myslel, že si na to budu těžce zvykat.

Pokud telefon používáte podle toho, co píšete, tak bych 6s vynechal a šel do verze Plus, je to taky hodně návykové a menší displej budete "proklínat".

A pak už jenom nezapomenout na nešetřit na nižší kapacitě telefonu. Těch pár tisícovek za to omezování nestojí...
Půjčovna iPadů https://www.iPadPujcovna.cz  BLOG http://www.APPLIK.cz

 iPhone 15 Pro MAX  Macbook Pro 16" M1  Apple Watch 7  Display Studio ....

Odpovědět