Chyba v baterce nebo nabíječce?

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Tynuse
Příspěvky: 2
Registrován: 24 črc 2017 17:44

Chyba v baterce nebo nabíječce?

Příspěvek od Tynuse » 24 črc 2017 17:59

Ahoj, mám problémy s baterií iPhonu 5S. Baterka mi drží celkem dlouho, ale stále mi ukazuje 100% a pak se z ničeho nic vybije a někdy se telefon sám uplně vypne. IPhone vlastním asi měsíc a pořizovala jsem si nový. Je možné, že je to nabíječkou? Zástrčku do zásuvky používám ze starého telefonu (nokia), kvůli tomu, že je koncovka nabíječky od iphonu americká.
Děkuji moc za jakoukoli radu :)

Uživatelský avatar
ra3662
Příspěvky: 4642
Registrován: 14 srp 2012 10:25
Bydliště: Ostrava

Re: Chyba v baterce nebo nabíječce?

Příspěvek od ra3662 » 24 črc 2017 18:22

Tynuse píše:Zástrčku do zásuvky používám ze starého telefonu (nokia), kvůli tomu, že je koncovka nabíječky od iphonu americká.
Pokud to dobře chápu tak ne "Zástrčku do zásuvky", ale nabíječku. Pouze kabel je od Apple.
Pak asi tuším kde je zakopaný pes a test je jednoduchý. Cca za 30 ,- koupit redukci na americkou zásuvku a otestovat origo nabíječku.

swenak
Příspěvky: 2217
Registrován: 03 kvě 2014 16:43

Re: Chyba v baterce nebo nabíječce?

Příspěvek od swenak » 24 črc 2017 18:37

To bych neřekl, max. je nabíječka slabší a déle nabíjí. Telefon i dlouho vydrží, takže se nabíjí. Spíše bych to viděl na baterku.

Tynuse
Příspěvky: 2
Registrován: 24 črc 2017 17:44

Re: Chyba v baterce nebo nabíječce?

Příspěvek od Tynuse » 29 črc 2017 10:29

Tak jsem zkusila nabít přes redukci a výsledek je stejný. 100% vydrží cca dva dny a pak během půl hodiny klesne baterka na 1% .

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Chyba v baterce nebo nabíječce?

Příspěvek od Hajnejch » 29 črc 2017 10:39

Pokud vám vydrží telefon na baterku dva dni a pak to spadne na 1% tak bude špatné nějaké čidlo ale baterka nebude špatná. Dá se s tím žít pokud odhadnete kdy to máte dát nabít. Jestliže vám to vadí, tak ho dejte na diagnostiku do servisu. Jen doufám že nepoužíváte betu iOS. Tam je chování telefonu nevyzpitatelné.

Odpovědět