Problém se stahováním aplikací v App store

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
slepcikova
Příspěvky: 2
Registrován: 19 srp 2017 11:56

Problém se stahováním aplikací v App store

Příspěvek od slepcikova » 19 srp 2017 12:10

Dobrý den, mám ve svým Apple ID i platební údaje. Momentálně mám na účtu minus. No chtěla jsem si aktualizovat nějake aplikace a když kliknu na "aktualizovat" tak se mi ukáže hláška "je požadováno ověření" .." tap Continue and sign in to view billing information" zadám tam tedy heslo od mého apple ID a otevře se mi stránka s informacemi o mém účtě. chce to po mě kód CVV, tak ho zadám a dám hotovo. Nic se nestane jen přibude červený nápis "Vaše platební metoda byla odmítnuta. Zadejte platné údaje platební metody". Kontrolovala jsem jestli mám všechno správně a mám.
Také jsem zkoušela odebrat platební udaje z Apple ID, ale na apple support jsem se dočetla, že to nejde když jsem v minusu.
Prosím pomozte mi, nejde mi stahovat aplikace ani aktualizovat, jsem bezradná😩

Uživatelský avatar
zmiy
Příspěvky: 302
Registrován: 31 črc 2012 09:36
Bydliště: internety

Re: Problém se stahováním aplikací v App store

Příspěvek od zmiy » 19 srp 2017 15:46

pls delete
Naposledy upravil(a) zmiy dne 20 srp 2017 11:28, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
zmiy
Příspěvky: 302
Registrován: 31 črc 2012 09:36
Bydliště: internety

Re: Problém se stahováním aplikací v App store

Příspěvek od zmiy » 19 srp 2017 15:47

Odpověděla sis sama - pokud na účtě nejsou peníze nebo si Apple nemohl strhnout za nějaký nákup nelze dělat další nákupy ani stahovat free aplikace a konečně ani aktualizovat stávající.

Jediná možnost zadat do platebních údajů funkční kartu ke které jsou i na účtě peníze.

Jak říká Zmikund: ses tím zmyř.

Uživatelský avatar
SteveJSF
Příspěvky: 1419
Registrován: 22 bře 2013 07:41

Re: Problém se stahováním aplikací v App store

Příspěvek od SteveJSF » 19 srp 2017 16:32

Jak máme pomoct? Poslat na účet peníze? Vlož na ten účet aspoň stovku a pak dej znovu aktualizovat platební údaje. Všechno by mělo být OK.

slepcikova
Příspěvky: 2
Registrován: 19 srp 2017 11:56

Re: Problém se stahováním aplikací v App store

Příspěvek od slepcikova » 19 srp 2017 23:48

zmiy píše:Odpověděla sis sama - pokud na účtě nejsou peníze nebo si Apple nemohl strhnout za nějaký nákup nelze dělat další nákupy ani stahovat free aplikace a konečně ani aktualizovat stávající.

Jediná možnost zadat do platebních údajů funkční kartu ke které jsou i na účtě peníze.

Jak říká Zmikund: ses tím zmyř.
tak dík no, ja chtěla vědět, jestli to jde nějak obejít, nemusíte tady ze mě dělat nějakou pipku

bella
Příspěvky: 22
Registrován: 16 led 2017 10:13
Bydliště: všude jsem doma

Re: Problém se stahováním aplikací v App store

Příspěvek od bella » 20 srp 2017 10:38

Dobrý den,

jak už zmínili uživatelé přede mnou, bez peněz Vám bohužel nebude fungovat App Store. Zeptala jsem se Vám na podpoře, jaký minimální obnos by tam měl být a prý by to mělo být 1,99 euro - tedy tolik, kolik si dočasně strhávají z nově přidané platební karty.
Dejte tam 1.99 euro a uvidíte, že Vám to už bude fungovat.
Já, když potřebuji něco z App Store tam mám hlavní platební kartu, ale chápu, když to tak někdo nechce a založí si vedle své hlavní ještě druhou platební kartu pro tyto případy.

Přeji hezký den

Uživatelský avatar
zmiy
Příspěvky: 302
Registrován: 31 črc 2012 09:36
Bydliště: internety

Re: Problém se stahováním aplikací v App store

Příspěvek od zmiy » 20 srp 2017 11:35

slepcikova píše:tak dík no, ja chtěla vědět, jestli to jde nějak obejít, nemusíte tady ze mě dělat nějakou pipku
Nikdo z tebe pipinu nedělá, jen jsem napsal, jak to je, jak to funguje. Občurat to nijak nejde (tedy alespoň jsem žádný způsob nenašel). Znám to z vlastní zkušenosti. Kupoval jsem jednomu kamarádovi nějaké aplikace, druhému iPad pro syna, pak i něco pro sebe a než dorazily peníze od kámošů, nebylo na účtu dost peněz, aby si Apple strhl za můj nákup a dokud peníze na kontě nebyly, nešlo ani aktualizovat, ani nakupovat a myslím ani stáhnout free věci.

Odpovědět