Knihovna fotografií vs Můj fotostream a stahování fotek doPC

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
xemix
Příspěvky: 5
Registrován: 26 čer 2016 21:21

Knihovna fotografií vs Můj fotostream a stahování fotek doPC

Příspěvek od xemix » 01 zář 2017 11:35

Dobrý den, v nastavení iCloudu v sekci fotogalerie je u Knihovny fotografií na iCloudu je napsáno, že automaticky ukládá fotky na iCloud a mám je ve všech svých zařízeních. A u Mého fotostreamu je napsáno, že nové fotky budou odeslány do všech zařízení zaregistrovaných na iCloudu (to je do všech mých zařízení). A teď se ptám jaký je mezi těmito funkcemi rozdíl? Pochopil jsem to tak, že obě mi nové fotky pošlou jak do PC, tak do Macu i iPadu. Takže nevidím důvod mít zapnutý fotostream, když používám knihovnu fotografií. Nebo je to jinak?

A ještě bych se chtěl zeptat na jednu věc. Mám na PC s Windows stažený iCloud for Windows a v něm u knihovny fotografií nastavené, aby se mi nové fotky stahovaly automaticky z iCloudu na pevný disk počítače. Takže, když odstraním jednu fotku z iPhonu, tak se smaže z iCloudu, tím pádem i z iPadu, ale na pevném disku počítače mi zůstane. Dá se to stejně nastavit i na MacBooku? Aby mi v něm fotky zůstaly uložené, i když je smažu z iCloudu?

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Knihovna fotografií vs Můj fotostream a stahování fotek

Příspěvek od Jirka_S » 02 zář 2017 07:05


Odpovědět