jaké používáte nástroje na beta testování aplikací?

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
novacek9
Příspěvky: 22
Registrován: 19 kvě 2017 08:44

jaké používáte nástroje na beta testování aplikací?

Příspěvek od novacek9 » 07 zář 2017 09:25

Přeji vám všem krásný den,

chci se zeptat, jaké utility byste mi doporučili pro testování SW? Rád bych se tím v budoucnu zabýval a chci si to vyzkoušet. Můžete mi prosím něco doporučit? do beta.apple.com programu jsem se už zaregistroval a nějáké informace si k tomu už také dohledávám.
Pokud byste mi mohli něco doporučit případně dát i nějáké rady -> na co se zaměřit, co se naučit a čemu se raději nevěnovat atd... budu moc rád.

Dotaz sem pokládám protože komunita tady funguje skvěle a jako bonus tady jsou i lidé z oboru což je skvělé!

Díky moc a přeji vám pěkný blížící se víkend

Uživatelský avatar
ceskymac_cz
Příspěvky: 156
Registrován: 07 úno 2015 09:56
Bydliště: Teplice

jaké používáte nástroje na beta testování aplikací?

Příspěvek od ceskymac_cz » 07 zář 2017 09:41

Testuji primo na samotnych zarizenich, hlavne TestFlight. Kvuli UX/UI pouzivam iPhone SE v kombinaci s iPhone 6.

Odpovědět