Jak funguje spolupráce icloud drive mezi PC a iphone?

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Pedro
Příspěvky: 1
Registrován: 24 zář 2017 12:26

Jak funguje spolupráce icloud drive mezi PC a iphone?

Příspěvek od Pedro » 24 zář 2017 13:58

Zajímalo by mě, co je třeba udělat v případě, když v noťasu na win 10 zkopíruju nějaký soubor do icloud drive a chci abych k tomu souboru měl přístup ihned buďto v iphone nebo na webu icloud.com? Nevím kde je ta záhada, několikrát se mi stalo, že jsem dal něco na icloud drive v iphone a v noťasu jsem to neviděl. Abych k tomu měl přistup všude, je třeba připojit iphone k noťasu a přes itunes synchronizovat iphone? Stala se mi totiž taková nemilá věc. Přeinstalovával jsem windows a nějaké soubory jsem přetáhl v notasu na icloud drive až do doby než mi to hlásilo že na disku není již dostatek místa. Poté klasika, v iphone ani na icloud.com jsem tyto soubory neviděl, ok. Po přeinstalování windows jsem si znova nainstaloval icloud do noťasu a zjistil jsem, že soubory, které jsem si na drive nahrál, jsou prostě fuč. :twisted: Zajímalo by mě v čem je teda to kouzlo, že když něco nahraju na icloud drive třeba na notasu, poté vezmu iphone a chci tam ten soubor vidět? Očividně to tak nefunguje a je někde chyba :?: TO se musí pokaždě synchronizovat iphone s itunes? připadá mi to jako blbost. Nikde na netu jsem nenašel odpověď. Dokáže někdo odpovědět? Děkuji.

Jirka_S
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 čer 2015 18:39
Bydliště: CZ

Re: Jak funguje spolupráce icloud drive mezi PC a iphone?

Příspěvek od Jirka_S » 24 zář 2017 15:31

Podstatné je, zda a kdy dojde k uploadu těch souborů na vlastní server ze složky v ntb. iTunes s tím nemají co do činění. Je fakt, že tohle je slabinou idrivu, i proto jsem začal používat spíš google disk.

MICKI2701000
Příspěvky: 1771
Registrován: 11 čer 2013 10:43
Bydliště: Brno

Re: Jak funguje spolupráce icloud drive mezi PC a iphone?

Příspěvek od MICKI2701000 » 27 zář 2017 12:53

Ja neivm ale kdyz chci z icloudu fotky do PC tak musim kliknout na tu ikonku co mam v tento pocitac pak se zacnou stahovat stejne tak opacne.
Nebude toto ono?
iPhone 5S 64 GB
Mobile JuicePack
MBA 13 1,7 I5, 8 GB ram 512 SSD
3 TB TimeCapsule
Airport Express
LifeProof Nuud
Aftershokz Sportz M2 Headphones
Plantronics Voyager Legend Bluetooth

Odpovědět