iPhone nekonečná smyčka restartování

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
lukkycs
Příspěvky: 8
Registrován: 01 črc 2015 21:25

iPhone nekonečná smyčka restartování

Příspěvek od lukkycs » 05 říj 2017 15:29

Dobrý den, včera jsem začal z ničeho nic pozorovat u mého iPhonu 5 problém při kterém se iPhone dostane do smyčky neustálého restartovani a nedá se s ním nic dělat, pomůže jen připojení k napájení, jinak pořád naskakuje iPhone logo. Nepřišel jsem na příčinu při které to dělá, vždy se mi to ale stalo když jsem zapnul nějakou aplikaci. Ať se jedná o instagram, snapchat, nebo i při zapnutí safari mi to padlo. Nedělá to vždy, přijde mi, že to prostě náhodně někdy udělá. Respektive používám telefon a po nějakém používání to spadne a naskočí ta smyčka. Zkoušel jsem udělat obnovu veškerého nástaveni které je možné přes setting v iPhonu, nepomohlo. Vydal jsem se tedy cestou úplného továrního nastavení, také nepomohlo. Už nevím co víc pro to ještě zkusit udělat, napadlo mě ještě, zda-li to nemůže být problém v baterie. Protože jak jsem psal, smyčka se přeruší po připojení k napájení a stejně tak, když mám připojen napájecí kabel tak se tento problém nestává. A tak nějak jsem si říkal, že když to spadne vždy při pokusu pustit nějakou aplikaci, tak pravděpodobně při spuštění aplikace potřebuje iPhone víc energie, než při běžném fungování. Pokud ta baterka ale není schopna tu energii dodat, říkám si, že by to mohlo zapricinit ten pád a následně pomůže až připojení k napájení. Nejsem ale žádný elektrotechnik a tohle moje myšlení vychází jen tak z mého osobního úsudku. Myslíte, že je reálné aby to dělala baterka? Popřípadě co jiného, děkuji.

Odpovědět