přidání hudby do iphonu

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Veronika95
Příspěvky: 5
Registrován: 16 říj 2017 20:37

přidání hudby do iphonu

Příspěvek od Veronika95 » 16 říj 2017 20:44

Prosím o pomoc, nejde mi nahrát pres itunes hudba... :( mam povolené manuální předvádění hudby, mam v nastavení telefonu povolené knihovny na icloudu a přesto mi to hlasi ze ne ... uz nevím co to po me víc chce :( hlášení chyby v příloze :)

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: přidání hudby do iphonu

Příspěvek od rony » 16 říj 2017 21:17

to bude tym ze si si zapol kniznoce s hudbbou na cloudu.

bud chces mat hudbu na cloude alebo v itunes.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Veronika95
Příspěvky: 5
Registrován: 16 říj 2017 20:37

Re: přidání hudby do iphonu

Příspěvek od Veronika95 » 17 říj 2017 04:16

to jsem prave zapla az po tom co to po me chtelo :/

micalin
Příspěvky: 7
Registrován: 11 zář 2017 14:37

Re: přidání hudby do iphonu

Příspěvek od micalin » 17 říj 2017 19:59

doporučuji program CopyTrans Control - umí dát hudbu do iP knihovny bez nutnosti použití iTunes

Uživatelský avatar
rony
Příspěvky: 3637
Registrován: 01 srp 2012 07:47
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: přidání hudby do iphonu

Příspěvek od rony » 17 říj 2017 20:08

Veronika95 píše:to jsem prave zapla az po tom co to po me chtelo :/
tak to vypni.

s tym tranzom pockaj, kym si nevyskusas standardne postupy. s nimi ti poradi viacej ludi :) (naviac, iphone kniznica je len synchronizovana kopia skutocnej kniznice, ktoru niekde musis mat - neskor ocenis, ked budes klast ludom otazku ako dostat hudbu z iphonu von - ver, ze s tym budes raz mat problem).

potom sprav toto, jeden ukazkovy album si nahraj do pocitaca, oznac vsetky pesnicky (mp3) myskou a hod ich do otvoreneho okna itunes. mal by ich impostnut a potom v music library uvidis tieto skladby. Podla toho ako dobre si mala vyplnene ID3 (nazvy pesniciek, albumu, interpreta, fotku albumu), tak to uvidis v kniznici. Ak nie, daju sa v itunes tieto popisky editovat a mozes si vybudovat peknu vlastnu kniznicu s hudbou. pre pouzivanie v iphone su popisky zakladna nutnost.

Nie je to raketova veda, len si treba tu kniznicu vybudovar.

ak na to nemas ani naladu, ani chut, tak je lepsie prejst na online prehravanie hudby, trebaars Apple Music, Spotify. Tam nemusis nic nahravat ,len si vyhladavas a pustas. Platis za to tym, ze platis a zere ti to mobilne data ak si to nezariadis inak.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Mac Mini  iPhone 13pro  iPad Pro  Pencil  TV  WATCH  AirPods  Homepod

Veronika95
Příspěvky: 5
Registrován: 16 říj 2017 20:37

Re: přidání hudby do iphonu

Příspěvek od Veronika95 » 17 říj 2017 20:17

vypnu to zpět a uvidím, ale je to divné, driv to normalne slo, vim jaky je postup, uz jsem to delala, ale ted mi to nově zacalo hlásit tuto chybu ikdyz podle me bez důvodu :( jinak apple hudbu používám ale chci si nahrát mluvené slovo knihy :D

Veronika95
Příspěvky: 5
Registrován: 16 říj 2017 20:37

Re: přidání hudby do iphonu

Příspěvek od Veronika95 » 17 říj 2017 20:18

a jeste doplním ze tyto soubory uz jsem v iphonu dříve mela

Veronika95
Příspěvky: 5
Registrován: 16 říj 2017 20:37

Re: přidání hudby do iphonu

Příspěvek od Veronika95 » 17 říj 2017 20:24

Je to tam :lol:
Diky za pomoc lidi ;)

Odpovědět