Iphone 7 red- točí se kolečko pri " nadiktovani" zprav

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Beby
Příspěvky: 48
Registrován: 11 zář 2014 15:56

Iphone 7 red- točí se kolečko pri " nadiktovani" zprav

Příspěvek od Beby » 23 říj 2017 11:12

Dobrý den , prosím o pomoc a předem děkuji za radu a pomoc.

Dne 15.10 2017 jsem v iwantu koupila nový Iphone 7red, předtím jsem měla Iphone 6 -3 roky bez jediného problémku( po nadiktovani zpravy se kolecko prestalo tocit). Nyní jsem si všimla, že když mluvím smsky( mluvim je prt, ze jsem mela zlomenou ruku a neslo je psat) se mi točí kolečko - tj v poradku, ale po domluvení a odeslání se točí dál. Dcery přítel mi poradil vyndat a zandat simku. Kolečko se pak již netočilo. Poté jsem psala imessage a pak spěchala , namluvila jsem opet imessage a kolečko se zas pořád točilo, třeba 1/2 dne. Dcera mi provedla tvrdý restart a 2 dny byl klid, než jsem zase namluvila delší smsku. Nyní opět proveden tvrdý restart, podotýkám,že po i po vypnutí i zapnutí tf, se kolečko při odemknuti tf točilo dál...
Nyní se už bojím zprávy namluvit a prt je raději píšu. Bylo mi naznačeno, že si mám jít vyměnit simku. Zajisté zítra k operátorovi zajdu , mám ji asi 4-5 let.

Ale přeci jen píši sem, nemáte nejaký postřeh, radu?? Nebo je "rozbity" Iphone?? ...Vždy se mi zde dostalo kvalifikované odpovědi

Děkuji
P.S icloud nemám
Naposledy upravil(a) Beby dne 24 říj 2017 18:08, celkem upraveno 2 x.
iphone 7 128Gb red
iphone 6 64Gb gold
iphone 5s 32GB silver
ipad Air 32Gb

Beby
Příspěvky: 48
Registrován: 11 zář 2014 15:56

Re: Iphone 7 red- točí se kolečko

Příspěvek od Beby » 24 říj 2017 18:01

Dobry den, takze novy poznatek. Dcery Iphone to dela taky, byl zakoupen ve stejnou dobu na stejnem miste jako muj. Takze je to bolest zrejme IOSu 11. Zitra se zabehneme do iwantu zeptat....
iphone 7 128Gb red
iphone 6 64Gb gold
iphone 5s 32GB silver
ipad Air 32Gb

Beby
Příspěvky: 48
Registrován: 11 zář 2014 15:56

Re: Iphone 7 red- točí se kolečko pri " nadiktovani" zprav

Příspěvek od Beby » 06 lis 2017 20:21

Vyreseno- s novou aktualizaci.
iphone 7 128Gb red
iphone 6 64Gb gold
iphone 5s 32GB silver
ipad Air 32Gb

Odpovědět