Připojení Macu k Samsung TV přes HDMI

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Holaaas
Příspěvky: 1
Registrován: 29 říj 2017 19:54

Připojení Macu k Samsung TV přes HDMI

Příspěvek od Holaaas » 29 říj 2017 20:00

Zdravím, koupil jsem si dnes v apple storu hdmi redukci moshi za 990, ale když připojím Mac do TV, tak se absolutně nic neděje,.. našel jsem radu přes "tento počítač" (jablíčko vlevo nahoře) -> předvolby systému -> monitor , jenže tam neni žádný externí "monitor" ani tv ukázaný není.. nevím, jestli je problém v TV, či koupit nějaký speciální HDMI kabel (asi blbost), opravdu nevím v čem je problém,.. vyzkoušel jsem všechny 3 HDMI zdířky co v TV mám a nic, takže jestli je tu nějaký dobrák , který tuší , v čem by to mohlo být, budu rád za každou radu.

Kohyx
Příspěvky: 164
Registrován: 15 říj 2017 08:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojení Macu k Samsung TV přes HDMI

Příspěvek od Kohyx » 29 říj 2017 20:15

Provozuji magazín FreeBit.cz nejen o Apple smartphonech.

tlacenka
Příspěvky: 8064
Registrován: 09 zář 2012 17:48

Re: Připojení Macu k Samsung TV přes HDMI

Příspěvek od tlacenka » 30 říj 2017 04:15

zkusil bych to pripojit k jine televizi - pokud ani tam nic, tak vratit redukci...

KarelP
Příspěvky: 138
Registrován: 17 úno 2013 21:24

Re: Připojení Macu k Samsung TV přes HDMI

Příspěvek od KarelP » 30 říj 2017 08:16

Nevím, jak je stará ta TV, ale možná je potřeba přepnout vstup signálu ovladačem na TV.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odpovědět