macOS High Sierra - barva aplikace Mail

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Petr_Friedrich
Příspěvky: 166
Registrován: 18 zář 2015 20:51

macOS High Sierra - barva aplikace Mail

Příspěvek od Petr_Friedrich » 01 lis 2017 19:31

Ahoj, potřebuji poradit s jednou věcí. Aplikace Mail - konkrétně boční panel, na kterém jsou schránky a vlastní složky mi začala měnit barvu. Doteď byla aplikace buď šedá nebo lehce modrá, dnes jsem si však všiml, ze má nádech do růžova. Nejsem si vědomy, ze bych měnil nastavení. Přílohou posílám foto. Dosáhnu někde v nastavení toho, ze si zvolim jednu barvu a ta mi zůstane? Děkuji
IMG_2250.JPG

Anndy
Příspěvky: 173
Registrován: 18 zář 2012 12:07

Re: macOS High Sierra - barva aplikace Mail

Příspěvek od Anndy » 02 lis 2017 00:52

Nie je to len pozadím pod aplikáciou?

Petr_Friedrich
Příspěvky: 166
Registrován: 18 zář 2015 20:51

Re: macOS High Sierra - barva aplikace Mail

Příspěvek od Petr_Friedrich » 02 lis 2017 06:44

Běžel jen ten Mail. Je to zvláštní, po cca hodině už byl klient zase v šedém a potom v modrém.

Uživatelský avatar
Tomsoft
Příspěvky: 58
Registrován: 21 pro 2015 20:18
Bydliště: Karviná

Re: macOS High Sierra - barva aplikace Mail

Příspěvek od Tomsoft » 02 lis 2017 09:34

Ten panel v aplikaci mail je přece průhledný, takže ti tam prosvítá to, co je pod tou aplikací...
V nastavení - zpřístupnění si můžeš snížit průhlednost

Petr_Friedrich
Příspěvky: 166
Registrován: 18 zář 2015 20:51

Re: macOS High Sierra - barva aplikace Mail

Příspěvek od Petr_Friedrich » 02 lis 2017 09:41

Já měl pod tím tmavou plochu, nic s nádechem do ruzova. Ale zkusím tu průhlednost

Odpovědět