Safari bookmarks icloud

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, RadimSvidrnoch, emkei, MichalM.Mac, Streeter, Renik, zmiy, dandas

Odpovědět
Rici
Příspěvky: 15
Registrován: 04 lis 2017 16:32

Safari bookmarks icloud

Příspěvek od Rici » 04 lis 2017 17:01

Včera jsem si pořídil svůj první Macbook. Používám ještě 2 PC s Windows 10 a dále mám delší dobu na účtu 2 iPhone. Již před časem se mi podařilo nějakým způsobem nahrád do icloudu spoustu záložek ze safari. Při synchronizaci to vždy dalo jen volbu sloučit a když nyní zapnu safari na icloudu tak mám v prohlížeči obrovské množství záložek (většinou kopie stejných stránek) a nevím jak se toho zbavit. Vím že to není až tak problém Macbooku jako s apple účtem, ale přesto děkuji za případné rady.

Uživatelský avatar
Mironet
Příspěvky: 1383
Registrován: 02 říj 2012 13:22

Re: Safari bookmarks icloud

Příspěvek od Mironet » 04 lis 2017 20:13

Pokud se nebojíte, že o něco přijdete, nejjednodušší asi bude vypnout na všech zařízeních sync záložek přes iCloud, smazat všechny záložky ze všech zařízení pokud někde zůstanou a pak začít od začátku.

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Safari bookmarks icloud

Příspěvek od Hajnejch » 04 lis 2017 20:39

Já bych vám spíše doporučil opačný postup. Na jednom zařízení je protřídit a pokud vše funguje správně tak na ostatních zařízeních se změny promítnou téměř okamžitě, a to i na Winech pokud máte nainstalován iCloud pro Windows.

nunasjiri
Příspěvky: 121
Registrován: 07 lis 2016 21:26

Re: Safari bookmarks icloud

Příspěvek od nunasjiri » 04 lis 2017 22:15

Souhlas s Hajnejch


Sent from my iPhone using Tapatalk

Rici
Příspěvky: 15
Registrován: 04 lis 2017 16:32

Re: Safari bookmarks icloud

Příspěvek od Rici » 05 lis 2017 09:04

Funguje to. Děkuji. Dříve se mi z icloudu neustále nečítaly nějaké staré stránky, takže jsem jen nakonec musel přestat používat. Zatím se to tváří, že konečně pracuje správně :)

Uživatelský avatar
Hajnejch
Příspěvky: 2576
Registrován: 10 říj 2013 07:17
Bydliště: Všude zdejší

Re: Safari bookmarks icloud

Příspěvek od Hajnejch » 05 lis 2017 09:37

Než to začnete mazat tak je potřeba mít na všem co chcete synchronizovat zapnutou synchronizaci a povolit sloučit záložky a až potom to začněte třídit. Pokud jen jeden stroj zapnete dodatečně tak se vám zase sloučí ty protříděné záložky s těmi starými z toho stroje a jste zase na začátku.

Odpovědět