IPad nebo Macbook

Tato sekce je určena všem začínajícím Apple uživatelům, kteří potřebují pomoc a nejsou si jistí, do které ze sekcí jejich dotaz přesně patří. Pokud se Vám nepodařilo pomocí vyhledávání najít řešení pro Váš problém, tak neváhejte a napište svůj dotaz právě sem. Neexistují hloupé otázky, jen hloupé odpovědi.

Moderátoři: Alisczech, emkei, RadimSvidrnoch, Renik, Streeter, MichalM.Mac

IPad nebo Macbook

Příspěvekod matty182 » 06 pro 2017 19:12

ČAU lidi :) pojďte mi říct, co je lepší: macbook nebo ipad... mám slaboučký rozpočet (cca 12000,-) z bazarových luhů a hájů se dá za tuhle cenu pořídit macbook air 11palců rok výroby 2012, 2013 a s odřenýma ušima i 2014. Chci ho používat na psaní textů (cca 20stránek za týden) sociální sítě, sledování filmů... Největší priorita jsou finance - každá tisícovka se počítá. Proto připadá v úvahu i iPad Air (nebo ipad air 2, kdyby dvojka byla o tolik lepší než jednička), který seženete cca do 7000,-. Prosím poraťe, do čeho zainvestovat. Nejlepší poměr výkon cena a prosím pamatujte, na co ho chci používat. Opravdu pouze takové to prohlížení a mírné psaní. (Zohledněte prosím, že harwarová klávesnice k ipadu stojí cca 1000,-) Možná i macbook air 2012 za 9000,- by mi stačil! :D Prosím poraďte :) od aplu používám již iphone 6. Moc děkuji za radu!!!!! :)
matty182

Poděkoval: 1 x
Poděkovali mu: 0 x

Re: IPad nebo Macbook

Příspěvekod rony » 06 pro 2017 19:22

tolko sa tu o tom popisalo...

ty sam uz vies, co kupit, ked nemas na oboje naraz.

ale ak chces poradit: mas malo penazi, nechaj si ich a setri dalej.
-- /\/\ .\ > .\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch spravodaj.madaj.net
 Macbook Air i7  iPhone 1 / 4 / 5S /6S plus  iPad Pro  Pencil  TV4  WATCH  AirPods
rony

Poděkoval: 189 x
Poděkovali mu: 215 x

Zpět na Pomoc Apple začátečníkům